Prijava

Elem, primijetio sam da se od strane "mužjaka" kroz definicije i postere (čat ne koristim, nisam toliko aktivan) nameće stav djevojkama da je rčarenje sad ono, kao normala, treba da ga primaju na dejli bejzis. Svi jebu u rč, cupi nije više in, izgleda.

Problem je što većina dotičnih nema seksualni život, osim ako opštenje sa Desankom Šakić ne računaju kao isti, a kamo li da rčare.

E, ovih 1% koji rčare legalno, i njima je jebeno. Gospođica vjerovatno ima slobodnu ruku, desi li im se da (dok izvode šesedevetku ili neku drugu pozu) dobiju finger u vlastiti rč kao kompenzaciju za rčarenje koje slijedi?
Oplet'e!

Evo da razdevičim temu. JA JEBEM!

I JA ISTO... JEBEM... PRVO U PIČKU, A POSLIJE NORMALNO... U RČ...

Ja jedva da rčarim a kamoli da jebem, zamisli da joj aktiviraš mišiće pa krene da izbacuje sadržaj po krevetu ?

nameće stav djevojkama da je rčarenje sad ono, kao normala, treba da ga primaju na dejli bejzis

Lololo. A otkud znaš da djevojke možda ne insistiraju na tome? Znaš, ume to biti vrlo zanimljivo iskustvo.

Мени су све рекле да ми је предебео за то :(((

Мени су све рекле да ми је предебео за то :(((

Jes, gadno e to kad ti se ne vidi pisa od stomaka. Nijedna te nece.

@Časni
Lololo. A otkud znaš da djevojke možda ne insistiraju na tome? Znaš, ume to biti vrlo zanimljivo iskustvo.
Znam kakvo je iskustvo, ali ne insistiraju baš sve. Isto neće sve da fingeraju, ali vala neke hoće.

Ja mislim da ćemo mi, ukratko, da najebemo.
Kao što mi njima nabacujemo to da je rčarenje sad normala, dočekaće ove naše feministice da nama nametnu fingeraj kao legal. Jbg, ono kao emancipovanje, jednakost, bratstvo jedinstvo i to

ЧАСНИ МЕ ПВНОВО!!!!! РОДИЋУ ТИ ТРОЈЕ ДЕЦЕ КО ЦЕЦА АРКАНУ ллолололо

Dankane, brate rodjeni, ne bih te pvnovo ni u najludjim snovima. Mislem, znaš da si moj idol.

Јеси, јебо си ме. Није Данкан Блек Есхол. Уме он да прими шалу на свој рачун, шта више воли Данкан то ;)

Ahahah. Ovaj covek je genije.

:)

realno, više volim u čku. sam normalan?

Bre,sta znam,nisam nesto lud za time,jedino kad dobije meni se jebe u rc,a ne da tako da mi je isti kurac... :D Dobro je meni i kad jebem u cku,ne zalim se... :D

Buksno (osim ako te mama nije tukla serpama po glavi kad si bio mali, a tata te bacao sa drugog sprata tako da mu brze doneses pivo iz piljare) normalan si.