Himna Srbije

  1. Kakva čoveče porodica, o čemu ti pišeš? Pitam te je li ustaješ na himnu. Mojne se dernjaš tu a i ovaj zajedno s tobom.
    Čuj porodica. Smiri doživljaje.

    Цитираћу тебе.

    LOLe je li se kod tebe u kuhinji ustajalo od ručka kad svira to? Ti pričao tata? Ono- jedete juhu i neka utakmica i vi svi ustanete dok ne odsvira?

    Ту је помињање моје породице и мојих кућних навика...

    А оно што сам ја рекао

    За остале ни не устајем...

    се односи на обичај, за који можда ниси чула, да се устане и примири када се пушта химна. Не у атмосфери топлог дома, али да на утакмицама или сличним манифестацијама.

  2. А ево је српска верзија клипа од Шкора и Маркана...
    http://www.youtube.com/watch?v=cWgeEK3gork&feature=related

  3. Dok se ne nauci da se u taktu peva himna,dok svi igraci i sportisti ne nauce himnu dok vise od 95% ljudi nauci celu himnu i zna je od reci do reci do tad REALNOSTI ODJEBI i da za kraj....

    :ustaje iz fotelje:

    Хеј Словени, јоште живи
    Дух наших дедова
    Док за народ срце бије
    Њихових синова

    Живи, живи дух словенски
    Живеће веков'ма
    Залуд прети понор пакла,
    Залуд ватра грома

    Нек' се сада и над нама
    Буром све разнесе
    Стена пуца, дуб се лама,
    Земља нек' се тресе

    Ми стојимо постојано
    Кано клисурине,
    Проклет био издајица
    Своје домовине!

    Nema nikakve veze sa titoizmom i jugoslavijom... pesma jebe jes da je kao poljska ali ponese te....

    NE DAJ SE BAAJA IDEMO DO KRAJA !!!!!!

  4. Ту је помињање моје породице и мојих кућних навика...

    AAAAAAA VEŠTICA, SPALITI JE NA LOMAČIII!!!!!!!!

  5. Батина, не треба Аурори адвокат, она је правница. лоло

  6. Nije poJenta u aurori, stvar je u principu gambz decxko. Kao što rekoh:

    Ma koliko da je neozbiljna tema, muka mi je jebeno od beskičmenjaka koji napadaju u jatu jer, jbga, nemaju muda da sami kažu šta misle, nego slade, kite i gizdaju, a posle kad ih se nakupi dovoljno napadaju u krdu.

  7. lol, kako smo mi ovaj video ispemovali strašno :D od 28 do neke 16 strane ja mislim

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7kpy7mLe1CY

  8. Милан Дог објаснијо последњом реченицом! НЕ ДАЈ СЕ БАЈА!!!1 идемо у нс да гледамо бају следећи викенд опеттттт

  9. Иначе, мој предлог за химну
    http://www.youtube.com/watch?v=bT_XiNxjyjE&feature=player_embedded

    Само оштро!

  10. Оффтопик... Зашто се ономад звиждало марсељези?

  11. Оффтопик... Зашто се ономад звиждало марсељези?

    Jel bila neka himna da joj se nije zviždalo ?

  12. zato što su francuzi pičke...

  13. А ја учијо да је марсељеза химна слободе,једнакости,никонесмеданасбије...

    То бре има контраефекат ево мунуше жабари одмах после џвиждања...

  14. ☭ Л0Л ☭

    Pa i Hrvati su, slobodno neka je oni uzmu. LOLe je li se kod tebe u kuhinji ustajalo od ručka kad svira to? Ti pričao tata? Ono- jedete juhu i neka utakmica i vi svi ustanete dok ne odsvira? Meni npr.jedan moj drug, takav kao ti rekao jednom Pa dobro svi smo mi ustajali kad sviraju Hej Sloveni. Tad je bio obavešten od drugih ljudi da nije morao to da radi.
    Jer je glupo i besmisleno.

    Ало, нема потребе да се увлачи моја породица у ово! И није нимало океј тако нешто рећи! Откуд ти знаш како су мене васпитали? Откуд знаш да мој тата није Србедна која с кокардом на челу шета по кући? И немо' да лупаш кад немаш појма!
    CITATFilozofinjo

    I Aurora iskuliraj, oladi s uvlačenjem porodice.

    Eddie

    Шкк се дешава са аурором?

    Ajmo deco jedan po jedan
    ovu dvojicu neću komentarisati, a tebi maloletniče lolovski kažem puca mi dži šta ti tata nosa i da li nosa i dok ne naučiš čitati zamoli nekog da to umesto tebe radi jer ti očigledno ne znaš. To što na srpsku himnu ne ustaješ to je lično tvoja stvar ali molim te prestani mi zagađivati svaku temu svojom trulom jugoslovenštinom. Spemuješ.

  15. To što na srpsku himnu ne ustaješ to je lično tvoja stvar ali molim te prestani mi zagađivati svaku temu svojom trulom jugoslovenštinom. Spemuješ.

    Извини, али је л' питање, шта мислите која би песма најбоља била за химну Србије? Ја сам дао свој предлог, а то што се теби не свиђа, реално ми не свира ни парче левог јаја...

  16. NESPEMUJTE MI TEMU DECXKO!

  17. Ja sam nacuo da neka drzava ima samo instrumental za himnu.... Ispravite ako gresim???

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.