Prijava

Sve je krenulo od lajkovanja i stuba srama.
Okej mozda smo mi 'lajkomani' sami krivi za to, ali zasto tolike zabrane?
Ako neko od nas lajkomana istancuje 200 defki od kojih su minimum 15-20 za odabrane zasto ne odabrati neku? Pa opet nama lajkomanima zabranjeno ucestvovanje u kupu, da ne bi bilo 'lajkovanja'.. Ljudi, meni su preko face slali da ima plusujem defke sa kupa, bilo je lajkovanja na 'kilo' a opet mi lajkomani smo krivi.

Onda 'diskriminacija' clanova i nepravda prema nekim clanovima. Iako neki clanovi imaju defke za odabrane bolje nego vecina na naslovnoj, niko od modova nece da im odabere, ali zato Trol biva odabran i obozavan (Znate o kome pricam), ako je tako, zasto onda da budemo svi ozbiljni? Zasto ne lupamo gluposti, trolujemo i tako da odrzavamo 'kvalitet' sajta.

OK sad ce tu da me modovi opet malo hejtuju preko foruma, mozda ce da padne i bancuga za otvaranje teme ili zaljenje na sajt ili rad moderatora (Kostic ne sme da ne postuje ovde). Ja ne zelim da popijem ban zbog ovoga, i znam da ima jos dosta ljudi koji se u slazu sa mnom, u bilo kom smislu.

Ali ako popijem poduzi ban, hvala vam, nema veze, jebiga pisao sam defke za vas i niste umeli da cenite, hvala.

BEZ SPEMA... Ispostujte me :P

Mozda moja poslednja tema.

lolo patetises bezveze.

mada slazem se sa tobom, glupa je zabrana za kup, za odabrane ne znam, ipak je morala da usledi neka kazna za onoliki vas trud. ali opet, neki su odrukali i izvukli se, i prosli bez ikakvih kazni.....

Realno, meni je Buksna do jaja lik, ali je totalno nepravedno da on dobija odabrane, a ostali isto tako do jaja autori ne, koji su bili u toj ekipi.
Il' svi da dobijaju naslovnu, il' niko. Tako je najpravednije.

reci im bebane, reci...

neki su odrukali i izvukli se, i prosli bez ikakvih kazni.....

O DA!

Pazi, okej bi bilo da te kazne stoje nekima koji se i dalje lajkuju i koji na sajtu ne vrede nista, ali zasto meni, cokulicu i jos nekima koji pisemo? Dokazalismo da vise ne lajkujemo i ta sranja..

A ne vecina clanova koji lizu bulju moderatorima prodju nekaznjeno. Eno onomad (necu da navodim ime) vredjao na forumu, kao posle satro se ispovedio modu i nista mirno. A neko sto kaze JA JEBEM na temi popije ban.

Realno, meni je Buksna do jaja lik, ali je totalno nepravedno da on dobija odabrane, a ostali isto tako do jaja autori ne, koji su bili u toj ekipi.
Il' svi da dobijaju naslovnu, il' niko. Tako je najpravednije.

potpisujem

I da zbog toga što si napisao da Stićko ne postuje, namerno će postovati u inat lolo

Realno, meni je Buksna do jaja lik, ali je totalno nepravedno da on dobija odabrane, a ostali isto tako do jaja autori ne, koji su bili u toj ekipi.
Il' svi da dobijaju naslovnu, il' niko. Tako je najpravednije.

Rispektujem buksnu, do jaja je lik, nemam nista protiv njega, drago mi je za odabranu.
Ali to sto kazes, nije u redu, neki od nas se trude stancuju defke dobijaju kurac ni izvinte.

Realno, meni je Buksna do jaja lik, ali je totalno nepravedno da on dobija odabrane, a ostali isto tako do jaja autori ne, koji su bili u toj ekipi.
Il' svi da dobijaju naslovnu, il' niko. Tako je najpravednije.

On je kao "poseban". Ako mu već odabiru, neka ga sklone jednostavno, ne bi me čudilo.

Pa pazi, tu ti previše zavisi od moda koji je aktivan. Imaš onih koji krenu da banuju jer im je kikiriki upao u piće, pa su nezadovoljni. Ali imaš i onih koje boli kurac za sve i puštaju ljude da okreću sajt naopačke. Ima dosta poštenih, takođe.

Transparentan budi majku mu, ništa ljigavije nego "uradio je onaj kog neću da imenujem", "pušio je kurac onaj za kog svi znamo da je pušio kurac"... Reci brate otvoreno, za nas koji nismo u sve upućeni.

Sale d snajperist
Pazi, okej bi bilo da te kazne stoje nekima koji se i dalje lajkuju i koji na sajtu ne vrede nista, ali zasto meni, cokulicu i jos nekima koji pisemo? Dokazalismo da vise ne lajkujemo i ta sranja..

A ne vecina clanova koji lizu bulju moderatorima prodju nekaznjeno. Eno onomad (necu da navodim ime) vredjao na forumu, kao posle satro se ispovedio modu i nista mirno. A neko sto kaze JA JEBEM na temi popije ban.

vid' kontam da su modovi mnogooo ispizdili kad su provalili sta se desava. mnogo je ono bilo drsko od vas, i jednostavno nije bilo dovoljno skidanje lajka i par banova. nista ne bi uradili time. morala je neka veca kazna.
licno, mislim da je mnogo da vam ukinu odabrane za sva vremena. a definitivno nije ok sto ta pravila vaze za neke a za druge ne (nista licno protiv buksne)

Il' svi da dobijaju naslovnu, il' niko.

Па оно, не баш сви. Немају сви дефке за насловну.лолол

Ја говорим испред политичке организације "Звери" коју чинимо између осталих Бурзум, Гамби, Јогурт и ја, а на челу са доживотним прецедником Св. Царом. ЈЕБАЛЕ ВАС ОДАБРАНЕ, СКОР И ПИЧКЕ МАТЕРИНЕ, МИСЛИТЕ ДА СТРАЈА ЈЕБЕ ВИШЕ ОД НЕКОГА ОВДЕ ЈЕР ИМА МИЛИЈУН ПОЈЕНА? ДА ВАМ КАЖЕМ, НЕ ЈЕБЕ. А ЈЕБАЊЕ ЈЕ ЈЕДИНО БИТНО У ЖИВОТУ, ПА И НА САЈТУ. ТАКО ДА, ОЛАДИТЕ ЈЕБЕНО СА ОДАБРАНИМА И НЕОДАБРАНИМА, ЈЕР РЕАЛНО КОГА НОРМАЛНОГ БОЛИ КУРАЦ ЗА ТО?

Вукајлијашки Отачаствени Покрет "Звери", дана 10. октобра, јесени господње 2011.

Samo za njega i ne važe Sede.
Dankane lako je tebi reći, vidi koji si lololo

Pa pazi, tu ti previše zavisi od moda koji je aktivan. Imaš onih koji krenu da banuju jer im je kikiriki upao u piće, pa su nezadovoljni. Ali imaš i onih koje boli kurac za sve i puštaju ljude da okreću sajt naopačke. Ima dosta poštenih, takođe.

Mene su neki modovi mnogo uzeli na zub. Ali znam i par modova koji bi mi rado odabrali, ali ce taj kome sam zapao za zub da mi skine odabranu i kurac smo uradili.

vid' kontam da su modovi mnogooo ispizdili kad su provalili sta se desava. jednostavno nije bilo dovoljno skidanje lajka i par banova. nista ne bi uradili time. morala je neka veca kazna.
licno, mislim da je mnogo da vam ukinu odabrane za sva vremena. a definitivno nije ok sto ta pravila vaze za neke a za druge ne (nista licno protiv buksne)

Pazi, okej jebiga zgresio sam, kajem se rekao sam to, ali jebote nepravedno mi da neke trolcuge bacaju na naslov i neke sraaaaanje definicije. I naravno nemam ni ja nista protiv buksne, do jaja lik.

Transparentan budi majku mu, ništa ljigavije nego "uradio je onaj kog neću da imenujem", "pušio je kurac onaj za kog svi znamo da je pušio kurac"... Reci brate otvoreno, za nas koji nismo u sve upućeni.

Saznaces vremenom.

ЈЕБАЛЕ ВАС ОДАБРАНЕ, СКОР И ПИЧКЕ МАТЕРИНЕ, МИСЛИТЕ ДА СТРАЈА ЈЕБЕ ВИШЕ ОД НЕКОГА ОВДЕ ЈЕР ИМА МИЛИЈУН ПОЈЕНА? ДА ВАМ КАЖЕМ, НЕ ЈЕБЕ. А ЈЕБАЊЕ ЈЕ ЈЕДИНО БИТНО У ЖИВОТУ, ПА И НА САЈТУ. ТАКО ДА, ОЛАДИТЕ ЈЕБЕНО СА ОДАБРАНИМА И НЕОДАБРАНИМА, ЈЕР РЕАЛНО КОГА НОРМАЛНОГ БОЛИ КУРАЦ ЗА ТО?

AMENO

на челу са доживотним прецедником Св. Царом.

Jel izlazite na izbore da glasam za caru SA CAROM DO POBEDE

Sale čekaj da ja postanem mod, biće kao za vreme pokojnog Maršala.

Ja kažem da se svima na stubu srama od danas pa na dalje ukinu odabrane i učestvovanje u bilo čemu na sajtu zauvek, ja uključen. Jer ako smo ispali pederi da se lajkujemo kazna treba da bude takva. I da se sprovodi ubuduće još oštrija kontrola plusiranja itd.

Buksni neka ostane odabrana jer je trve kvlt i dobrotvor ali da od sada nema nikome ništa ko je na stubu!