Koju knjigu trenutno čitaš?

  1. Sojo kakva si na crevu

  2. Aaa. Ne znam je. Ja sam ovo "zapata ti je znas e" razumeo kao "ma zapata ti je.... znas... eee" kao lud sam mnogo

  3. Ma jok lepo te pitao jel je znas vidim pominjes joj facu tezinu muza i to

  4. Hahah ma nemam pojma ko je, možda je i muško. Nego jela/jeo govna nesto, a vikend je, pa dajem sebi oduška.

  5. Pa nije to lepo...

  6. Pa nije, ali osetljiv sam nešto ovih dana. Pregazio mi taksista stopalo (stvrn)

  7. pa nije lepo da se covek zalepi na nekoga eto tako zato sto je frustriran i onda ide i napada ga i preti mu da ne sme da se pojavi na forumu
    ko da mu je tata vukajliju kupio
    naravno da nije lepo
    a za muza sam javno pisala dok je zapata iza coska citao

  8. Dobro bre kurvo evo neću više te diram aj odjebi sad stvrn

  9. ja sam sojin muz i stvarno nmg da shvatim kako neko ove gadosti moze da prica mom andjelu
    volim te bebo <3

  10. odjebi zapata, ja sa tobom stvarno nista nemam te nema potrebe ni da odjebavam

    lol
    volim i ja tebe bebo xD

  11. Cekaj stvarno si pisala da te muz lose jebe? Hahaha jebemti nebitno jesi musko ili zensko idi u kurac

  12. U odbranu ove kurve, nije pisala da je muž loše jebe. Ali kontekstualno da... hotovala s onim amebama sa četa hahaha

  13. ma napisala jednu seksualnu defku pa se konji popalili

  14. zapata ocito ne zna sta je hot
    toliko o njegovom seksualnom iskustvu xD

  15. Pa to ih lozi na cetu tamo ko i svako musko haha

  16. jel to istina sto kazu zeno

  17. Bice ovde nasilja u porodici vidim

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.