Prijava

Ne, ođe nije riječ o duplim nalozima.

Jesi li za ili protiv kloniranja? Smatraš li da kloniranje ima i svoje dobre strane, naprimer, štancanje vitalnih organa kao na pokretnoj traci za ljude kojima su ti organi potrebni, a koji bi zahvaljujući kloniranju bili dostupni skoro svakome i umnogome jeftiniji?

Мешо, за сад од тог клонирања, што се тиче органа, можеш да добијеш само курац, и то од овце.
Надам се да си чуо за Доли:)

или, замисли да ти на врата дођу сутра два лика са ножевима и кажу ти да си клон, и да морају да ти изваде пола органа јер је човек поштено платио за то пре 20-ак година. Ајд сад.....

Čuo sam za Doli, kako nisam, ja obožavam ovce. :) A neće bit' kloniranih organa sad, ali biće kasnije, puno kasnije, ali tad neće bit' Vukajlije.

Mesja ne misli na kloniranje coveka,nego na kloniranje samih organa.To bi bilo super!:D

Mislim na obadvoje Šano.

Obadvoje,obatroje to je nepravilno.

Znam, ali zašta je gramatika tu bez da se ne poštuje?

С обзиром на то да ти органи морају да израсту на неком телу, мало је зајебано кад треба да се одсеку од тог тела. Не знам, колико год било хумано, с друге стране је и нехумано.
Има то у филму ''The Island''. И у''The 6th Day''.

Ja čuo da će da koriste klasično rešenje, nabiće nekoj svinji da joj raste npr. novo srce pa kad se zakolje ono dobije se 'em dobra slanina em imaš i čime da menjaš kada preteraš...
To bi vam bila komercijalizacija svega...

Ako mogu da kloniraju mrtve ljude...nek vrate Tomu Zdravkovica, i zajebu s Hitlerom.