Prijava

Da li mislite da bi mi bilo korisno da u svom siviju, pod stavkom "ostale aktivnosti" navedem

Aktivan autor na Vukajliji.

Kakav bi to utisak ostavilo na poslodavce?
Ja bih, na primer, da sam poslodavac, takvog kandidata odmah uveo u uži izbor, ali bih konačnu odluku doneo kada bih pročitao njegovec definicije i komentare.

Imate li drugih predloga kako ukrasiti biografiju? Imate li sličnih iskustava, svojih ili tuđih, koja biste podelili?

Vrhunski trpim ujede komaraca.
Ako se prijavljuješ za terenski rad u Kongu...
Vuka donosi plus, ja kako!!1

Зависи од твоје биографије, степена образовања, пола, курсева, сертификата, искуства, академских радова у домаћој и страној стручној литератури... Не можеш да кажеш шта треба додати кад ниси рекао ни какву базу имаш. Реци, па да помогнем уколико могу

Pa ono, da li bi bilo pametno da napišem da skupljam salvete?

Da ne zbunjujem, ovu temu sam stavio u kategoriju "Humor" s razlogom.

Шта ја знам. Фелацио ако си женско/лгбт, кунилингус ако си мушко или лгбт.
Да сам ја директор(ица) за то бих ти дао и топли оброк.

Ne volim buku na poslu jer me to lako probudi.

Kakav bi to utisak ostavilo na poslodavce?

Nemam odgovor na ovo pitanje. Ne znam, kakav bi utisak trebalo da ostavi? Meni bi prva asocijacija bila da imaš razvijen virtuelni život i da ćeš stoga možda trošiti vreme na poslu, ako radiš uz računar, na takve stvari.

Kapiram da ako nemaš mnogo stvari da dodaš staviš to, ali nije mi baš neka opcija. Plus, ako podeliš sa njima profil rizikuješ mnogo toga. Zadiranje u tvoje pisanje, a pišu se svakakve stvari ovde, znamo, zadiranje u tvoje komentare, boravak na forumu... Sasvim nepotrebna stvar ako mene pitaš.

Plus što može da bude i podsmeha, tipa hahaha vidi šta je definisao!

Preformuliši to malo, idi na kontu čitanja knjiga, blogovanja, blog ne moraš da podeliš, neka bude kao privatni, udari nešto drugo. Da l' će mom budućem poslodavcu biti drago kad čuje da igram Travian? Mislim nebitno, ali verujem i da može da naškodi.

Ja bih, na primer, da sam poslodavac, takvog kandidata odmah uveo u uži izbor,

Lololo, Vukajlija vrata otvara!
Ne znam čime argumentuješ ovaj stav. Ok, to je tvoje mišljenje, ali mislim da poslodavce u globalu zabole kita za Vukajliju i autore na njoj.

na slovo G, izvini za uklonjene komentare, pogrešno su protumačeni.

Ћеро Бруте. Не пљуј руку која те лебом рани

може да значи али само ако имаш 5 или више одабраних дефки. значи да си шаљив.