Prijava

Dobro je!
Kurac je dobro!

Dobro je!
Ono što kaže udavača,kad skonta da su joj i drugarice neudate

Dobro je
Ono što pomislim svaki put kad dobijem menstruaciju !!!

Dobro je.
Kad staneš na grabulju bez drške.

Pobeda, nažalost :(

Dobro je
Ono što pomislim svaki put kad dobijem menstruaciju !!!

Možemo li mi ovo da objavljujemo kao definicije? Mislim, znam da možemo, ali hoće li se smatrati spemom kada se pojavi pet puta Dobro je na jednoj strani?

Ja sam stvarno napisao definiciju

Pobeda, nažalost :(

pa što žališ na ovako šaljivoj temi

добро је
оно што помисли твоја риба кад јој даш пилулу за дан после након нервног лома који доживљава после свршавања у пичку.

E pa i ja sam objavio!

Možemo li mi ovo da objavljujemo kao definicije? Mislim, znam da možemo, ali hoće li se smatrati spemom kada se pojavi pet puta Dobro je na jednoj strani?

dejanmax
Da gruvamo ovde ili...? Ovo je nova tema nedelje? Malo je nejasno Crna Rupo.

Black Hole
Ma ovde. Nije tema nedelje, nem pojma ni šta je to. :) Opušteno, zajebancija, a najbolji radovi mogu da postanu definicije i idu na naslovnu.

E, sad...jebem li ga.

Dobro je

Ono što kaže muž dok posmatra svoju ženu kako vrišti tokom porođaja jer zna da nikad neće biti na njenom mestu.

Dobro je

Kad uletiš u sobu i zatekneš devojku da te vara. Sa drugom devojkom.

pa što žališ na ovako šaljivoj temi

Pa ne mogu na temi "da vam se izjadam" da napišem kako ja žalim zato što Eclipse ne želi decu, pomisliće ljudi svašta

... recimo da sam ti otac :)

Pa ne mogu na temi "da vam se izjadam" da napišem kako ja žalim zato što Eclipse ne želi decu, pomisliće ljudi svašta :)

... recimo da sam ti otac.

o sunce ti, kakva djeca, mlada sam ja još za tu rabotu..... a nisi mi ti otac :))))
mojne da se jadaš i da žališ, sve će biti dobro :)))

Блече, ова тема је варка како би рекламирао Страју. Луче, нисам ја од јуче.

Океј, прочитао сам све и сконтао да има тек по која добра од онда када је Блек написао да ће најбоље завршавати на насловној.

Ајде, да се окушам:

Добро је!

Оно што Блек каже након што људи не провале да рекламира Страју.

Dobro je

Ono što kaže čovek dok se šiša kod frizera kad se seti da je očistio uši.

добро је
ово што каже страја након што му блек хол представи нови начин на који ће да га рекламира.

Dobro je

Ono što kaže čovek kad izbaci ogroman produkt iz debelog creva.

Добро је!

Оно што Страја каже након што сконта да је Блек сада са нама у групи за масовно лајковање.