Prijava

da sam zensko pozirao bih na holandskim sajtovima

КА МЕ ЛЕ ОН
КА МЕ ЛЕ ОН
МЕЊАШСЕ КАО
КА МЕ ЛЕ ОН
КА МЕ ЛЕ ОН
КА МЕ ЛЕ ОН
КОЈЕ У ИГ РИ
ЈАИЛИОН

Rađ daj mi fejs od ove da joj predložim nešto drugo

И да, не ложите се, мартингејл није нигде забрањен, али не ради. Мрзи ме да вам цртам, има на пар места на интернету лепо објашњено, има и текстова на српском. Не зову је џабе распали коцкари "Мартина курва". Ова квазиизбеглица што се наводно бахати на Тајланду јесте само реклама за онлајн казина.

može ako si spreman da nauljiš xD

Martingejl nema pojma da šljaka na online kazinima, provereno, isprobao sam.
RNG iliti Random Number Generator, na kom su zasnovani online ruleti će ti pre ili kasnije povezati taman toliko istih crnih/crvenih, ili par/nepara, ili većih/manjih, da možeš da ga pušiš.

Što je najveća fora, u početku izgleda da radi.

A šta je to i što ne radi?

Nisam čitao ivana traktoristu, al ako mislite na ono što Srbi podrazumevaju pod martingejlom, tj. dupliranje na kvotu dva (na boju, par nepar, ili 1-18 (19-36)) nigde to nije zabranjeno. Za one kojima je problem to može da zaređa 100 puta jednu istu boju i da ih izbuši, neka igraju jednu ruku crveno, drugu ruku crno. Tad je mnogo manja šansa da dođe baš svaki put suprotno.

Na svim ruletima imaju ograničenja i u glavu i na boju. Al možete da menjate odnose (1:2 1:5 1:10...) a i ako ubodete max, možete igrati sve crvene brojeve, množi sa 36 ali ćete igrati 18 br. tako da je opet 2.

Može da se zaradi, ne stalno, tj. može i stalno ako imaš dovoljno keša, i vremena, ali za mene je to ciganisanje.

Laže ovaj lik, nije iz Kragujevca, znao bih ga inače. xDDD

đe si brate ajde da prijevarimo banke

prijevara tu si bila najbolja

ni ljudi sa brdom para nisu uspeli da doakaju martini kurvi tako da caopozz

Za one kojima je problem to može da zaređa 100 puta jednu istu boju i da ih izbuši, neka igraju jednu ruku crveno, drugu ruku crno. Tad je mnogo manja šansa da dođe baš svaki put suprotno.

Nisi ti dobro pročitao šta sam napisao oko onog RNG-a.
Nebitno je šta ti igraš, dal menjaš boje, dal se držiš jedne, pre ili kasnije te RNG buši, taman milion imao.