Prijava

L.A. Noire, kidacka igra!

морам да скинем ускоро

Age of Mithology, aaaaaaaaah kakva je to igra bila, jos cuvam original disk :D

Rise Of Nations je dobra ali Heroes of Might and Magic 3, je legendarna igra, to i dan danas igram.

http://i.imgur.com/SybhhDa.jpg

Brate vidim imas i skyrim ovaj, to je isto predobra igra, ja sam razmisljao mozda uzmem skyrim sa svim ovim ekspanzijama pa da pocnem da ga obrcem jos jednom, al to mozda kad mu malo padne cena (zao mi da nemam takvu igru u kolekciji) :)

samo da kazem da je GTA San Andreas nesto najgenijalnije sto je ljudski mozak ikad stvorio... eto...

Brate vidim imas i skyrim ovaj, to je isto predobra igra, ja sam razmisljao mozda uzmem skyrim sa svim ovim ekspanzijama pa da pocnem da ga obrcem jos jednom, al to mozda kad mu malo padne cena (zao mi da nemam takvu igru u kolekciji) :)

Ja skinuo Skajrim sa ekspanzijama, otprilike godinu dana od kad sam ga igrao prosli put, i smorio se vec negde na pola price... do ekspanzija nisam ni dosao, a zbog njih sam ga instalirao :)
Al svakako je dobra igra i vredi je imati u kolekciji...

Ma ja sam odigrao igru cim je izasla znas, presao sam je trebalo mi nekih 60 sati (mnogo sporednih kvestova), i onda reinstalirao sistem pa batalio

Ja nisam mog'o LA Noire da igram. Ne znam što. Gotivim te fore s detektivima, plus što je u neko starije vreme, al' jednostavno nisam mog'o da igram. Stigo do onog Traffic detektiva i batalio.

људи, дајте нешто добро за играње. Нешто што није много захтевно.

батаљуј то. Дај нешто јебозовно

не свиђају ми се такве игре :Д

Нека стратегија/РПГ из првог лица да није фазон ласери, свемир, сајенс фикшн.

Фејбл д лост чаптерс бичз!

Скинуо сам Бајошок Инфинит ал' ми фалио неки длл. Пробао да скинем фиксер ал' неће и рекох фак ит. Сад сам тужан. :( Јел играо неко Пејдеј двојку? Да знам да л' да скидам или не.