Prijava

Алан Вејк. Није лоше уопште, добра прича, графика. Гејмплеј солидан. Мени дође више као да пратим серију него да играм, ал' до јаја свеједно.

derem Japance u PES-u

Super je alan vejk... mada me je nastavak u startu smorio, isti gejmplej, prica slabija koliko sam primetio, al prvi deo je odlican.

PAYDAY 2
do jaja igra, organizovano pljackas banke z drugarima, onlajn multiplejer
treba steam, i malo cimanja da se instalira valjano(da radi za MP)

aj ako neko skine pa digramo

Играм Тотални рат Рим 2, узо Спарту и часком јебо мајку Атини и Македонији, чекам да куга сјебе Епир па да и њих скењам.

Izasla Fifa 14 DEMO. Ako je suditi po njemu - JEBACEMO KONAMIJA!

@LesTaT

To sto ti milis da je dvojka ili nastavak to je obican DLC,
nesto samo za sebe, sto se samo nadovezuje na prvi deo.

To nije drugi deo igre nego bukvalno samo obican DLC,
zato je i prica i sve ostalo malo manje kvalitetno.

Игра ли неко Роум 2 Тотал Вор да ми рече нешто?

Trenutno igram PES, ubijam, ako neko smije duel, teško njemu!

Opet Mass Effect. Po ko zna koji put.

Priigro mi se Medieval 2 Total War, pa sam uzo Stainless Steel mod da igram sa Nemcima.
Igram lagano uz kaficu opušteno bez žurbe i krljanja, polako se širim i razvijam regione i vladarsku familiju. Ženim svako naslednika stranom princezom, gomilam chivalry itd.
Đenovljani su upravo izrazili želju da ih koljem po drugi put za manje od deset krugova, samo što sad imam još jače vitezove i strelce plus još jednu vojsku.
Biće mesa, biće mesa!

Ja samo kanter štrajk, i to samo dedran. Sve ostalo me smori. Ovo igram po 5 minuta svakih pola sata, ili igram pola sata pa ne igram 2, 3 sata.

Игра ли бре неко Рим двојку?

Игра ли бре неко Рим двојку?

Ja oću, al ne mogu. Slab mi procesor na laptopu. Samo gledam kako drugi igraju na youtube. Inače sam stara kuka za TW.
Kako ti se čini novi?

Skinuo sam i ja novu Amneziju, ali još nisam počeo da igram.
I ovo mi je na čekanju:

http://youtu.be/4x3oJQ6uUA8

Ма добар је него ми није јасна једна ствар па реко да питам овде дал зна неко.

@Larry Underwood

Outlast sam počeo još pre neki dan i mogu ti reći da nije loša. Obavezno probaj.

Hoću, već sam je skinuo, nego nikako da krenem.