Prijava

Nravano zaboravila sam Civilizaciju i Cezara...Jebi ga nisam ih igrala ima sto godina... :D

UAAAAAAAAAAAAAAAAAA KVEEEEEEEEEEJK!

COUNTER STRIKE 1.6 preko neta

Ja najvise volim RPG, ali moze i neko shibanje u fazonu srednjeg veka.

Frozen Throne,God od War 1 i 2,Tekken serijal,Berserk,Command & Conquer Generals Zero Hour,Resident Evil 4,ma u sustini strategije,tuce,srednjovekovno klanje,RPG,avanturisticke...ponekad i neke praistorijske hit igre kad mi je bas dosadno...

Slazem se, Tim Schafer je stvarno kralj. Da je vise game developera kao on, igre bi vec davno bile proglasene za devetu umetnost.

@Pitanje u naslovu: Igram sve.

counter strike(svi kanteri osim source),gta,keceri 2008.vining ileven,far cry,mortal,worms,flat out,call of duty 2 i 4

Igram disko za usi...

Monopoly-Parker Brothers

Ja uvek bila jedina devojcica u igraonicama koja je igrala Counter u 6.-7. osnovne, rasturala sam, a decaci su uvek pricali da me pustaju jer sam zensko! (sujeta).
A onda sam pocela da se zaljubljujem pa sam batalila igrice... :)
Da ne gresim dusu, zaludeo me Sims na kratko i WoW na jos krace, to je od prilike to. Igrica koja me je najduze drzala je zmijica na Nokiji, tek sto je izasla 3310, hit u skoli, skratila mi je pola casova osnovnoj!

igro sam moto GO 2007, a pred kratkim sam zavrsio sa igricom HALF LIFE 2--men super igrica..sam sad moram nabavit 3 pa u akciju...

PES, opet PES...i da - PES! :-)

igrao sam civilizaciju (3 i 4) dosta, Doom 3, The Lord of the Rings (1 i 2), NFS Underground 2 i Carbon, Counter Strike (ranije...) i Warcraft 3 Frozen Throne (isto ranije).

Ja igram bilijar, ne virtuelni nego onaj pravi, ako je neko za nek se javi...:D

Ja igram disko za uši.

sat mislite o GTA 4

OBRISANO