Prijava

tenutno samo Warcraft, znachi najlegendarnija igra koja postoji, ali posle Heroes trojke... Blizzard je sam sebe prevazishao sa WoW-om, a to shto ga ja ne podnosim, to je druga pricha... Naravno Counter-Strike, treba da nateram sebe da ga skinem sa neta, ne mogu nigde da nadjem Condition Zero, a nikada sebi necu oprostiti shto sam nekome pozajmio Heroes III, chetvorka je govno, petica je sranje josh gore. A trojka je igrica za pamcenje i najkvalitetnije ubijanje vremena!!! Ostalo mi komp nishta ne podrzhava ili mi se ne svidja :)

Igram Pocket Tanks i to online.

GTA Vice City (priznajem. kriv sam. igram se.) Trenutno na 91%

loto, black jack ,poker,sportska,bingo,greb greb,sportska,itd i ima uspeha.

King's Bounty - The Legend
Fina igrica kojoj su slicni heroji sa nekim bolje resenim segmentima igre i nekim losije resenim...

Inace, Genesis, WoW je jedna od najdosadnijih i najbesmislenijih igara na koju sam bacio cak mesec dana zivota pokusavajuci da joj dam neki smisao: 80% vremena trcis, 10% vremena skaces u mestu (bukvalno), 7.5% vremena se tuces sa nekim sandjamama koje nemaju veze sa ludilom, a ne sa mozgom, i 2% razgovaras i "socijalizujes se", a onih 0.5% kupujes nesto sto ni sam ne razumes. Medjutim, postoji i tip igraca koji trcanje podeli na 40% trcanja i 40% pecanja... Sta god...

Diablo je keva za ovo sranje.

Uglavnom RPG i PES...

Trenutno Warcraft mafijaTD preko Garene i tu sam negde u rangu srednjeg slabog profesionlca. nik mi je ivicaxxx pa me stavite za prijatelja ako ste na Gareni.

Znaci matori PES je zakon PES,PES,PES onda NBA09 CS Condition Zero i naravno najjaxe ubijanje vremena keceri WWE vs ECW 07 ima i novi al nema za PC.
Od strategija Age of empires II,al sad nesto nece da ide,sistemska greska jebem li ga.Tu je i Chess Master.

travian i bitefight-najbolje brauzer igre

Igrao sam ikariam ni to nije losa igrica

mogao bi jedan bilijar da se baci u "cueball-u" i keve jeve ili onom tamo čudu u kneza miloša "manila" li se zvaše? :)

Warcraft i to je to...
Nik mi je Twisted_Eternal

NRL: RPG ... 4 story, Diablo itd
RL: Poker (Texas Hold 'Em) i pikado

Prešla sam pre neki dan God of War i apsolutno sam jebeno odusevljena igricom...Zna li neko nesto slicno? A da je za PS2, a ne kompjuter...???

Sele imaš negde dva nastavka toga još i sve je za PS....
-----------------------------------------------------
Arcanum RPG, nešto tipa industijska revolucija u svetu epske fantastike...

Vidjela sam danas na netu, ja sam presla dvojku i sutra picim u potragu za ostalim dijelovima...

Ja ne igram WOW.
A osim shto ne igram wow, od igrica ukratko:od giane sisters i atletike... s komodora, preko kastelvenije, super maria... s gem boja, pa preko dooma, qvejka... s pocetka "kompa" kao i sitnih igrica tipa crimson lend, poket tenk deluks, ragdoll mastera, sa strategijama sam maksimum dogurao do sim sitija 4, ako je to u poste strategija. inace se uglavnom lozim na igrice ja sam protiv svih, i tako. za PS2 toplo preporucujem Mortal combat shaolin monks, Shadow of the Colossus, onimusha... i naravno svi koji su nabrojali pro evolusn soker da me se klone:) jer se je to jedan od standardnih rituala moje ekipe jos od kad se pojavio PS1 i prvi fudbal do dana danasnjeg(onaj ko ne voli fudbal, tu je street basket 3 na 3:). obrno sam sve igrice tipa maks pejna, far cry. GTA je za komp moja najjveca ljubav od igrica sve sam ih doktoriroa naravno sem San andreasa de mi puko hard na 96.12%.
...Inaca bash sad pre neki dan digoh gigabajtovu grafiku GTS 250 na gigaddr3 i sad cekam jos ram da mi stigne i onda dizem gta4 na very haju i stavljam tacku na svoj zivot. bar jedno 9 dana:)

Majkrosoftov Flight Simulator.