Prijava

Ligamenti su vrlo, vrlo zajebana povreda. Na sreću nisam sa tim imao problema. Meni je pukao mišić, zadnja loža. Najveći bol koji sam u životu osetio. Dugo sam pauzirao sa sportom i kad sam se oporavio, nije to bilo to. Završio karijeru...

Шта си био тренирао?

Сад лечим колено, двапут сам сјебо лигаменте за два месеца. Сваки дан терапије по сат и по, у солидном сам стању, могу мало да трчкарам ал није то то, као што неко рече.

Pre 6-7 godina sam imao povredu koljena, jebeno bilo sudarila se koljena lopta pogodila na tekmi u jedno, i tak. Inače ne mogu da se bavim sportom koji zahtjeva neko preveliko naprezanje baš zbog tih koljena, ili opterećenje da stvaram neko na njih, tako mi doktor rekao. Kao može se sredi, ali sa operacijom, nož ne volim pa i nije neka opcija.
Bolje ovako na tekmu sa gajbom piva i na tribine.
Kao što neko reče, koljeno jednom povrijediš.
Ali koga briga kad ionako fudbal nikad nisam znao igrati.

дискусхернија, али још нисам ишао да снимим леђа да добијем тачну дијагнозу. отприлике исти болови као и војводин пост на почетку ваљда. и од тад само горе и горе, баталио бацање копља, баталио ам.фудбал, остао ми само рекреативно фудбал.

јеботе, имам дваеспет година и већ нешто радим рекреативно. до курца..

A prelome ne bih nabrajao...

Шта си био тренирао?

Basketom sam se bavio nekih 7,8 godina.

јеботе, имам дваеспет година и већ нешто радим рекреативно. до курца..

Nisi jedini...Hteo ja nešto pikam beton ligu, ali nema leba... Rekreativac sam.

A što se tiče moje povrede, jebeno je bilo. Bol nepodnošljiv i dugo nisam smeo da potrčim punom snagom i skočim koliko mogu. I sad mi je ponekad cim... A doktorka mi je rekla da radim vežbe za istezanje kad sam bio prvi put kod nje... Užas...

Лусеску нема потреба да останеш рекреативац и Виктор Троицки и многи спортисти имали су проблема са дискус херниом па су опет остајали у пуној снази.Ја се макар надам да цу поново моћи да билдујем као пре пошто тренирам од 12есте године и много тога сам се одреко да би сада прекинуо све само због повреде.