Prijava

Пошто сам релативно нов ова појава ми није јасна. Примећујем да после 12 креће навала дефиниција и аутори то често коментаришу, како је то маркетиншки трик, ваљда ћеш тако пре добити дефиницију дана или шта већ.

Што баш после 12? Што не после 4 поподне?

zato sto se posle 12 piva pisu bolje definicije nego posle 4

Pa, što reče Marijana jednom, valjda ima veze sa Gremlinima(ono kad ih hraniš posle ponoći)!

Немојте да ме зезате, самопоуздање ми је ниско и сва деца ће ми се смејати!

Дебела сам!!!!

Ja pišem kad stignem...jer veoma brzo zaboravim šta sam hteo da napišem a mrzi me da otvaram WordPad.
Zato su i moje definicije nekad tako brzopleto napisane(nekad i zbog piva) ali uvek isparavim graške.

Ја не волим да исправљам грашке, више волим кад су округли.

Nemaš 105 kila kao ja....sigurno! :-)

Је л' ово опет Сурови? :)
Мрзи ме да проверавам.

После 12 овај сајт се претвара у бундеву.

Nekad se verovalo, da na sajtu ima duhova, i da oni do ponoći prelistaju sve def, i izaberu def. dana, okače je na naslovnu stranu i to je to.
Nekome se to sviđalo, nekome nije, ali, kažu stari ljudi, da nije imalo smisla pisati dooobre def. u pet do dvanaet, jer, logično, za 5min. ma koliko bile dobre, ne mogu da privuku toliku pažnju, koliko i def. koje okačiš posle ponoći, pa imaš 24h da lobiraš za nju, lepiš slike, videe, daješ linkove na forumu i sl.
Da li je sad istina da se def. dana računa od ponoći - do ponoći, ja neznam, a nisu znali ni ovi stariji ljudi što su mi pričali ovo. Jedno je sigurno, kruže legende po sajtu da je mnooogo vrhunskih def. prišlo nezapaženo, upravo što su napisane u pet do dvanaest...
Pouka je... Ni ne pokušavaj...

@amantino, znas ono sto si cuo da ako ides u ameriku mora da kupis americki telefon, jer nasi, evropski, ne rade tamo...
A onda kupis telefon pa krenes da formiras bateriju jer ti tako rekli ovi gde si kupila. E isti trip.
Bilo nekad, koga briga dal' je i sad. Ako me razumes... Sto je sigurno sigurno.

Мужјак сам иначе.

Да те не ложе ја ћу ти кам. После 12 пишу они који су жељни публицитета и доброг ранга. Мени је заправо све једно када ћу да дефинишем, то радим када ми налети инспирација, или када смислим нешто креативно. Мада не сумњам да има аутора који добију инскпирацију, запишу у ворду и чекају право време да дефиницију објаве. Тако да те не брине, можеш да дефинишеш у било које време, и ако си креативан и занимљив, сасвим све једно је време у које ћеш да дефинишишеш, тј занемарљиву предност имају снајпери који чекају "прави време". Поздрав друже млађи члане :)))

Фалило ми је 4 гласа да ми деби дефиниција буда дефка дана, тако сам поносан на себе. Хвала лађаре на конструктивном одговору.

после 12 будни са Ивон!

после 12 мож се јебеш!

Ja jebem prije 12, posle ne radim

Ne znam gde drugde da pitam, ovde mi je najbeybolnije:

naime, obrisana mi je definicija Prirucnik za sakupljanje 50 poena na vukajliji. Zanima me zbog cega, dovoljno sam mator autor da znam da je ispunila sva pravila i obaveze da bi obitavala u zivotu. Na nju sam potrosio pola sata pisanja, za njeno brisanje potreban je jedan klik.

Ne zahtevam odgovor, molim za njega. Pitacu ovde i na kom god mestu bude bilo potrebno dok ne dobijem odgovor, makar me to kostalo trajnog bana. Unapred zahvalan.