Prijava

Данас око 12:30 убијен је пуковник Гадафи. Мислите ли да је Америка исценирала ово убиство, како би повећали утицај у Африци, или је Гадафи стварно убијен?

Истина је. Потврдио је БиБиСи.

Neka mu je lak pesak!

Потврдио је БиБиСи.

Ма дај, ако је БиБиСи потврдио, не значи да је тачно.

Čista fotomontaža

Па до сад се све показало као тачно што је БиБиСи потврдио.

Ово Красти?

Истина је. Потврдио је БиБиСи.

Ma onda nema sumnje.

Такође се досад показало како Американци знају да измишљају зарад својих интереса.

Ако је жив демантоваће, ако није неће.... Просто...

Нећу да улазим у истинитост ове вести или оправданост сукоба у Либији, нити да се сврставам ни на једну стану.
Само ћу да вас питам једно.

Ко им се (НАТО-у и САД-у) на кога су се намерили извукао?

Imam rodbine u Libiji. Javili su mi da Arapcine slave zato sto je ubijen ali ja nisam bas 100% prihvatio to. Bas steta ako je to istina. Takve glave nece dugo biti na svetskoj politickoj sceni.

Ако неко пита за доказе, рећи ће да су га бацили у море као Бинладена.

Ко им се (НАТО-у и САД-у) на кога су се намерили извукао?

Pa ne bi se ni tebi izvukli da si toliko pokvareno govno i služiš se svim mogućim metodama. Ako nekoga ne mogu da uhvate, oni samo objave da je ubijen i ljude posle boli kurac da li je to istina ili nije, to bude opšteprihvaćeno.

Mrtav je on odavno ali niko nije imao hrabrosti da mu saopšti...

Ово Красти?

Ахахахахахахаха

Могуће.

А ко каже да се није нагодио са Америма к'о што је Хитлер наводно одрадио? Исценирају његову смрт, а он се повуче у неку припиздину где живи до дубоко у старост...

Ljudi ne postoji čovek koji se može sakriti od tajnih službi. DB je pronalazio disidente po belom svetu i likvidirao ih, zašto bi to bio problem najmoćnijoj vojnoj sili.

Исценирају његову смрт, а он се повуче у неку припиздину где живи до дубоко у старост...

Ај сад. Још мало па ће кренути теорије завере и о томе.. Мада и то је могуће да се нагодио са њима.. Него је мени баш жао тог народа, најбоље су живели на континенту а сад неће ни упола такав стандард имати.