Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=OnRuIhYzF0g&feature=related

Odavno nisam gledao nesto ovako potresno,iako iskazujem interesovanja za bas ovu temu o stradanju Srba.
Sta vi mislite o filmu,jel neko gled'o?

molim bez spema....tema je postavljena i iz razloga koji se desava u zadnje vreme da ljudi pricaju o Gadafiju i ostalim drzavnicima,stradanju nekih drugih naroda a mislim da nisu ni svesni koliko su i sami zrtve.....

Ladno niko nije ni komentarisao, kamo li odgledao. Izgleda da beskonačne srpske žrtve nisu "kul" tema.

Pojam "ustaša" bi trebalo ubeležiti kao sinonim za nešto najodvratnije, najbednije i najgnusnije u čovečanstvu. Ne mogu da shvatim ovoliko zlo i bezumlje, koliko god se trudio.

uu,dobro si me podsetio pajko za ovo,nikako da odgledam.fala!

treba odgledati bar oni koji jos imaju stomaka

Гледао бих ја. Али, имам једно питање. Је л има само потресних сцена или како? Ако ме разумеп, да не ширим пост сад

dokumentarac nesto kao na history......ima scena potresnih i u koloru su pa onda bas deluje negativno...

Чекај? Србина неког масакрирају и то су ставили на филм без цензуре?

E gledao sam ovo... Užas... Mnogo teže su zločine počinili Hrvati za vreme 2.sv.rata nego Nemci... Italijani su se dole u Dalmaciji čudili kako su toliko zli i kako mogu toliko da kolju i ubijaju bez trunke kajanja...

Evo da se upišem, da lakše nađem temu.

Pavelićeovo sranje, pošto je prodao Hrvatsku Nemcima i Italijanima okrivio je da su Srbi krivi za to i tako se držao na vlasti pa su zato Hrvati masovno bežali u komunjare kad su shvatili kome su dali vlast.