Prijava

Kako na najlaksi i najbrzi dozvoli ekonomski najefikasniji nacin od 6000 dinara napraviti 12000 dinara? Kreativne ideje trazim, konstruktivan spem je ok.

šta znaš da radiš?

Одеш на рулет, ставиш све на црвено или црно. Зависи коју боју више волиш. Шансе су 50% да идеш са 12 сома гајби, и 50% да идеш празних џепића.

Одеш и играш ЛШ вечерас. Мени је то једини поштен начин да зарадиш паре.

Обрежеш се, пустиш дугачки зулуф, прочиташ Талмуд и онда ће ти Жидови већ помоћи...

Сретен

Продај своје тело некој старијој госпођи.

Одеш и играш ЛШ вечерас. Мени је то једини поштен начин да зарадиш паре.

Nema večeras LŠ čika Murinjo...

Al može odigraj tiket.. Nadji neku utakmicu gde je kvota otp. 1.40. i odigraj iz 1-1, trebalo bi da se vrti oko dvojke kvota...

Позајмиш још 6000 хиљада од неког, и не вратиш му никад.

Обрежеш се, пустиш дугачки зулуф,
прочиташ Талмуд и онда ће ти
Жидови већ помоћи... Сретен

Ovo mu dodje sigurica,
Al veliki je talmud majku mu.

Cernogod

daš brankici dojavu da su te pustili u kladionicu bez lične a ti si maloletan i onda ucenjuješ vlasnika kladionice da ti da 6 iljada ako oće da demantuješ to

Kupi od Džankija dojavu, ne da ćeš duplirati pare, nego ćeš zaraditi i za omanje auto.

Džankeee, daj nam neki iz keca u dvicu, evo ima čovjek pare!!!

Продај своје тело некој старијој
госпођи.

Za to mi 6000 dinara ne treba. Investicije, decko.

stavis na 2 utakmice, jedna kvota 1.45 a druga 1.40..

прочиташ Талмуд

Ако прочиташ целу Тору имаћеш око 23.233 пута бољу зараду.

Ljudi, samo sam se jedanput kladio u zivotu, rulet mi je primamljiva ideja.

Ја знам само како од 6000 направити 3000. :) Јебига. Де си Ћеро, ја ти стер'о? Кад ће вопс да падне?

Je l' zna neko koliki je minimalni ulog na ruletu? I de da idem? Cuo sam za onaj grand kazino.

Какав рулет, то ти је срећа...играј клаџу то ти је СУВО ЗНАЊЕ

Имаш рулет и у Мозарт-у. Моцарт кладионица и Моцарт рулет ваљда или како се већ зове, погледај.

Какав рулет, то ти је срећа...играј
клаџу то ти је СУВО ЗНАЊЕ

Zato su se svi kladionicari obogatili lolo
Al znam da svi igraju nesto na sitno, a ja bi svih 6000 bacio na tiket al mi treba dobar tiket, a u to se razumem ko marica.