Prijava

јебига, од коцкања се нико није обогатио..

What Gordon Gekko would do? Think!

јебига, од коцкања се нико није обогатио..

Jeste zato sve kladionice propadaju
pusti dzankija zajebi klađenje to ti je suvo govno nego poslušaj dankana pročitaj talmud i onda idi u banku da se zaposliš daće ti poso sto posto ako poveruju da si židov
EDIT ovo ako oćeš poso da zaradiš veći keš jer kad postaneš židov 6 iljada će ti biti malo

Napiši nekom posterdžiji definiciju za naslovnu, al' nek ti prvo uplati 6 iljade, a mi će sredimo kod modova da je ture :)

Obogatio se moj stric od kockanja, drži neke slotove i rulete, para piči, saljeva.

elem, evo otkricu vam moj poslovni plan za buducnost. Svi ste gledali sfrj za pocetnike? Olrajt. E, znate oni crveni kiosci sa virslama? Znate da su kod nas ljudi nostalgicne picke bez buducnosti? Pa, razmisljao sam. Otvorim jedan takav ali umiven kapitalizmom. Stvorim jebeni brend, sa sve petokrakom. Ljudi se prime, posao krene, udaris marketing, lepo upakovano govno je slatko ljudima to dzobs kobjasnijo, a ja bi da pakujem kvalitet i po koju sisatu radnicu iz zarkova kojoj ne bi dao zdravstveno. Prosirim mrezu, idu prvo gradovi po srbiji a posle ko zna mozda pocnem da pakuje po lajbahu i zagrebu.

Sa 60 evra?

Ваљда са 120 јура.

Ah, da, moja greška...

Buraz, ako imaš love - piči u biznis, al u nekim jugonostalgičnim mjestima tipa Kumrovec, Ljubljana i Makedoniji.

Ваљда са 120 јура.

Znam da mislite da sam ekonomski genije loloo al'
Koje ste dileje. 120 jura mi treba za cipele, a za ovu goreiznesenu ideju mi treba mnogo vise tipa za pocetak 500.000 dinara.