Prijava

Mnogo toga je on nama htjeo poručiti svojim pjesmama. Da je bio pod budnim okom raznih vladara iz sjenke govori i pjesma "Pratim te". A tek kad je krenuo da se probija na Zapadno tržište doživio je "nesreću". Zano je previše, Lako im je bilo kontrolisati ga na tako malom području gdje ga je slušalo relativno malo ljudi. Ali englesko govrno područje.....

franjo tudjman je za sve kriv

Брате, тек сад контам да нам је он пјесмама говорио судбину света. Какви бре Тарабићи, свети отац Тоше

Ja mislim da je ova nova priča o Tošetu čista laprnda jednog makedonskog novinara, koji je inače, poznat po raznim ispadima, par puta je i dobijao po nosu zbog kleveta koje je pričao. Suviše je komplikovano da se sve to utaška, jer tu je bilo i očevidaca koliko, a onda se neki novinar setio da napiše neverovatnu priču i podigne sebi rejting.

јбг. такви су људи да измишљају. Мора се мало трачати јбг :)

Ja mislim da je ova nova priča o Tošetu čista laprnda jednog makedonskog novinara, koji je inače, poznat po raznim ispadima, par puta je i dobijao po nosu zbog kleveta koje je pričao. Suviše je komplikovano da se sve to utaška, jer tu je bilo i očevidaca koliko, a onda se neki novinar setio da napiše neverovatnu priču i podigne sebi rejting.

Takvima kao ti tako je lako manipulisati. Male radilice, dielovi Sistema, nesvijesni. Udublejni, gledate u vaše male šarene kutije, prihvatate sve ervirano.

OTVORITE OČI!

Угаси мозак упали Б92

Овај новинар је изнео аргументе и изнеће још више у својој књизи. А ако хоћете да оспорите његову теорију онда дајте аргументе о "несрећи", а не да користите ад хоминем аргументе. Подржавам бившег новинара у борби против мафије. Да је више таквих људи овај свет би био много лепше место!

osveticemo te,andjele !!

Да је више таквих људи овај свет би био много лепше место!

+1

Ја живим тренутно у Скопљу, и ако се о нечему прича овде, то је то.
Наиме, кажу, и мени није много велики проблем да поверујем у то, да су делови Тошетовог прихода ишли за финансирање Албанаца у Македонији/на Косову/у Албанији, јебем ли га, или свуда заједно, и да се он, наравно, побунио и почео дубље да чачка око тога и да проучава, па су зато морали да га склоне. Фина, реална, занимљива теоријица.

bigi smols je za sve kriv

Па реално и имали су разлог да га "склоне" :)

ЗНАО САМ! Један тако добар ЧОВЈЕК не може сам да умре, сами умру само наркомани попут Милана Младеновића!!!

Vatikan i CIA, 100%!

ЖИВОТ НИЈЕ ФЕР !!!