Prijava

Podvlacim diskusija, ne poruka. SVOJIH. Znam, pretrpan vam je inbox, bla, bla, ali mozda treba napraviti neki poseban odeljak u okviru inboxa tipa... trash? spam? Jebem ga. Ovako je mnogo mnogo trulo, jer modovi, koji su takodje ljudi, verovali ili ne, mogu brisati cele diskusije i onda mogu nastati zestoka sranja.

каква срања конкретно? неко ће написати дефиницију ''модераторе дечко зашти бришеш моја љубавна писма, дискутовао сам силовито!''?

To treba sa Kaizenom prodiskutovati. Mislim da to pravo imamo iz samo praktičnih razloga: da bi ovlašćenja na svim temama a forumu, pa i pvt-u, bila ista. Ne znam koliko je Kaizenu komplikovano da uredi to samo za pvt.
Ili da se jednostavno dogovorimo da i modovi kad brišu, brišu samo svoje postove. Ali dogovoriti se tako nešto...hmmm...koliko bi ko imao poverenja u taj ''dogovor''? Ne znam.
Što se mene tiče, ok mi je da imamo jednaka prava na pvt-u, ja sam i brisala cele teme jedino kad bi me ljudi zamolili.

Pa mylyce, da nema te opcije mogla bih ti pokazati konkretno kakva sranja.

Ček, ja sam nešto pogrešno razumela, je l'?
Na koje diskusije misliš?

Pa, ok sam razumela. da, stojim iza toga što sam rekla.

Ne moze se ocekivati tako nesto od moderatora koji je moderator postao pre sto godina i zna dobro da se to ne radi, ali zna dobro i da to sto on radi nije okej. Mora Kaizen nesto srediti.

pufničice, ljubičice, ne se sekiraš mnogo oko toga.
odradi printskrin, i mirna.
ili, još najbolje, ne ulazi sa modovima u diskusije, ne vole oni to, čudaci su. :)

Pa ok. Ako to Kaizenu nije veliko cimanje i ako su ostali ok s tim, neka bude. Ja sam za. Živela sam dugo bez prava da brišem tuđe postove, mogu opet. :)

Ma ovo je odavno gotova prica, samo mislim da je potrebno to odraditi.

Zar moderatori mogu da čitaju pvt?

@Absent
SVOJE diskusije, SVOJE.

Kako se svi iscimaju da možemo da čitamo pvt-ove, strašno. :)) Hotuje se, a?

Е ја сам да се забрани. Модови децхки ми брисали, срам да их бидне.

Kako se svi iscimaju da možemo da čitamo pvt-ove, strašno. :))

a kako se mi samo upljjemo da dokažemo da ne možemo. kao.

:)

pufnoza je rekla što joj je na srcu bilo, mi čuli, tj. pročitali, a sad može lokić, ne?

Nemoj lokic, molim te. Volela bih da cujem sta drugi misle. Osim Milana, ofkors.

Па наравно да треба да се забрани, нисам знао да то раде.
Мислим, глупо је.

Ja sam sve komentare pročitala i još uvek ne znam o čemu je reč zapravo.