Prijava

'вако...

Пошто су се појавиле разноразне, неке од 100 еура, неке од 30 еура, неке од 15, а ја купио за 4 еура.... :)
Занима ме, је ли неко од вас пробао ове цигаре?

Ја сам нпр купио јуче, и од 4 сата нисам запалио цигар, осим кад се овоме пунила батерија, и то сам попушио пола цигара само.

Није ми лош осјећај, ожеже ме по грлу, баш како ја волим, и на сваке можда 10 минута повучем по дим...

У устима остаје укус исти као оних никотинских жвака, ако је неко пробао...

Занима ме сад, читао сам да није одобрено још увијек ово, тачније да нису све контроле извршене, што може да се деси од никотина?
Знам да одређена количина може да те убије, али које су опасности од оваквог типа уношења?

probao, ne sviđa mi se. čuo sam da su zabranjene skoro svugdje, osim u rusiji.

А зашто су забрањене?

Мени се свиђа, није лоше, тј није као цигар, али је добра замјена, чим нисам палио цигар од јуче, ево таман сад прође 24 сата :)

moj drug je kupio jednu u japanu i koristi je vec duze, sasvim normalno.

Кад сам био на мору, 15 пута су ми залијепити рекламу за ово. Ону од 30 еура. Још да почнем пушити па ћу је пробати :)

ne znam, rekao mi ovaj lik čiju sam probao. nije mi se svidjelo pa se nijesam raspitivao, tako da ti ne mogu garantovat za to. a probao sam neku u krv skupu.

moj drug je kupio jednu u japanu i koristi je vec duze, sasvim normalno.

И? Ништа страшно, а?

Цокула, купи и пуши ово, ништа страшно, само се навучеш, а онда пређеш на цигаре :)

Смаре, ја коју год дрогу да узмем могу се скинути кад хоћу. Па и за цигаре :)

ја коју год дрогу да узмем могу се скинути кад хоћу

To behoše poslednje reči mnogih.:))

Смаре, ја коју год дрогу да узмем могу се скинути кад хоћу.

Хахахахаа :)

Да не буде баш чист спем, другар са факса је узео пре 3 недеље, за 20 евра.

Пурња је сваки дан, а цигару пали само кад му је то чудо на пуњачу, ка што рече Смаре брат :)

Смаре, ја коју год дрогу да узмем могу се скинути кад хоћу.

Хахахахха, то, то! Сви могу, ево и ја могу да оставим цигаре, видиш :))

Пурња је сваки дан, а цигару пали само кад му је то чудо на пуњачу, ка што рече Смаре брат :)

Па то, и ја исто тако радим отприлике :)
Ево сам промијенио овај филтер сад, отприлике ми за дан требају 2 комада што испа'не за пет дана десет комада тј оно паковање од еуро :)

Ево имам ође једну дрину, она ме чека кад се ово буде пунило :)

Pa ima li to čudo štetno dejstvo?

vako, ovaj mi je drug pošao na mJedeni mJesec, kada se vrati pitaću ga. prilično je upućen.

Ево сам промијенио овај филтер сад, отприлике ми за дан требају 2 комада

Што тако много? Мени он нешто рече један му траје 2 дана, ако не претерује..

Odlično, baš nikog ne znam ko ih je koristio. Izdrži Smare još neko vreme, pa se onda opet javi za utiske! :)
Ideja da se uzima samo nikotin, da nema smrada, i da na duže vreme predstavljaju uštedu ne zvuči uopšte loše, ali pušač kod cigarete voli sve i svašta, a ne samo nikotin, pa ovo u tom smislu deluje odbojno. Nema onog specifičnog ukusa, rituala paljenja... znate već. :) A o štetnosti pojma nemam, naravno.

Ja сам купио за 1400дин и не ради.

и не ради.

Хахахаха, па врати?

Koleginica mi pričala da je njen dragi uzeo ovo čudo i da je i ona probala (iako nije pušač) i da joj je ukus sladunjav. Šta znam, ja sam žena konzervativna, danas sve što se puši mož da zameniš s nečim na baterije, ali nije mi to to. :)

Хахахаха, па врати?

Планирам да вратим већ три месеца.