Prijava

Tema za nas "matore" :)

S obzirom da i ovaj sajt ima već 15 godina... većina nas i nije tako mlada, pa se ovakvo pitanje već može postaviti...

Đe ste bili, šta ste radili, prije 20 godina?

Jeste bili štreber ili faca u društvu? Čime ste se bavili?
U kom ste fazonu bili?
Jel to za vas to vrijeme bilo sranje, ili "stara dobra vremena"?
Jeste li razmišljali isto kao sad, ili su vam od tada značajno evoluirali stavovi i razmišljanja o životu?

Let's go back to 2002, and see what we find there...

I najvažnije pitanje: Jeste li i sada, još uvijek ona ista budala?

Muževljeva i ženina majka kad se sretnu negde: "PA MI SMO PRIJE 20 GODINA"

-Я--------R
--O------O
---V----V
----O--O
-----RЯ

pa dobro jebi ga, nismo bas toliko matori da ti treba 20 god da gledas kao "stara dobra vremena".

bili glupi zagoreli tinejdzeri po srednjoj skoli, ako je bilo ko ostao sa istim stavovima ko tad trebalo bi ga motkom umlatiti. a i bogami sve sto se secamo iz tog vremena je verovatno pogresno posto smo bili glupi ko kurci, ko sto su ovi ovde sa 20 sitno godina sto misle da znaju nesto o zivotu i jedu govna.

Da bukv, period kad se ne bojis nicega, o nicemu ne brines spec, sve jebeno znas i svi su debili.

Nesto kao i danas looooool

Pre 20 godina cepao se nolf 2 na pentiumu dvojci, donosila se pan erotika u školu i listala čoporativno na odmoru, sve u vezi s košarkom je bila religija, jeo se paradajz koji ima ukus na paradajz a ne na plastificirani razvodnjeni kečap, vatale su se cure za dupe na odmoru, naravno prijave one to redovno nadležnima, dodje nekad i roditelj u školu, al niko nije strepeo od toga da bude kancelovan, leti smo izlazili u 17h na sport jer tada solidno "zahladi", za razliku od danas kad ne zahladi ič, winamp equalizer je bio mikseta, onaj ko ume da reže diskove haker, lopte pijačarke od skaja, patike pijačarke wink, djačka pašteta 5+, sladoled cherry u kutiji sa dve kandirane višnje na kraju, zezanje ljudi telefonom...

Naravno, sve ovo gledam kroz pink naočare, al ono sto mi zaista nedostaje u 2022 je taj dobar paradajz, hladnija leta i zime i da woke kultura odjebe. Bez ovog ostalog i mogu.

Wink jebeni ribok na to sam skroz zaboravio. I reabok je bio aktivan

Brate navijalo se za lazio opasno. Imo dres onaj cirio

Brt roma wtf. Montela, da gol pa se raduje kao avionče. Nisam voleo lacio, uvek su mi bili i Miha i Stankela seljaci

Brt ko tad nije navijo za lacijalu srbin nije

Dalje, svaki koš i gol koji su imali mrežu su bili kao neki hram i uvek zauzeti od strane starijih. Sad svaki koš ima mrežicu a deca ne igraju. Al kapiram ih jbg, i meni sa 13 da si tutnuo fortnite poludeo bih vrv

Pa ja sam bugarin lolo. 2001 roma uzela titulu zadnju. A 2002 cuveni derbi kad montela munuo 4 komada laciju

Žele zeka koštao tri dinara.

Mozda nije bas 2002 al svakako tu negde, frikomove nagradne igre sa slanjem omota u kovertama, skupis 100 poena i posaljes. Bio solidan nagradni fond

lool pa zbog Stankovica i Miha svi su gotivili Lacio, iznenadjen sam bez obzira na nacionalnost

dres sa CIRIO kupovao se

Inače za Romu navijam od kad znam za sebe praktično, taj skudeto mi je doneo mnogo radosti. I Montelinih 4 komada, nakon čega ga zovu u reprezentaciju, i niz od 12 pobeda prekinut onim nesrećnim remijem protiv Intera.

2002- sigurno na svako stoto dete je išla ona ronaldova frizura u fazonu čelo mi ispoštuj, ostalo jebi kevu. Bila godina svetskog prvenstva al s govno terminima i naši nisu igrali, tako da ne pamtim euforiju.

A basket... eee basket...

I ova lepota od gola takodje; sećam se, Toti uzima loptu na polovini i ja mahinalno skačem i vičem gol, i primećujem ćaleta kako je takodje skočio sa stolice, stoji i zuri u tv kao malo dete puno iščekivanja. Jedan od boljih trenutaka u životu. https://www.youtube.com/watch?v=Imcc-TLGGOY&ab_channel=madonnatroia