izačla kalčo afera stankela-vlahovic-prostitutke
Брате ово клип од пре годину и по, зна се за ово, мислим, шта је проблем тачно што су фудбалери јебали елитне проститутке?!
Pa problem je sto su glupi ko kurac pa ih izvalili
Ма мислим кога боли курац осим новинаре који фудбалер јебе курве, који то злочин ахха
brt deca se lože na te mejmune kao neke superstarove heroje koi igraju za naciu dok jedu šiptarska govna u nekim leskovcima
šta je sa rajkovićevom dženom pitam
Odavno sam shvatio da je slepac kad je radio intervju sa nekim klincem i klinac ga pita da li više voli fudbal ili da juri cure. Klasika, reko mu da više voli da juri pičke
Detetu od 10 god. Pa slaži ga majke ti ga nabijem
Za vlahovića ovo pišem
Od te ekipe c Tadić ostao dosledan kad je odjebo pikselu.
Hahaha jes mi drago sto smo sjebali italiju pa se sad ovi mejmuni dovijaju kako da ih vrate na SP na kojem ne zaslužuju da budu.
Francuzi su ranije morali da igraju rukom da odu na prvenstva tkzv handjob a italijani ce izgleda morati da daju blowjob a ja predlazem da taj poduhvat izvede donaruma odvratni
da, ali zašto baš umesto Irana. Kome smeta jak Iran u USA
Чекај дај врати сад иран је л отворен ормуз, штае броблем?!?!?
ispalio se drug pliduesku pošteno
Italy called this idea as 'VERY SHAMEFUL'
geynaldo najveća duša
https://x.com/i/status/2048636552977485834
navijam za portugal na sveckom da se prijavim
Murinjo preuzima real, ne sprdam se.
Срећно јебање партизана свима који славе!
Шта је са уговором у бенфики?
Навијамо за бајерн и атлетико иначе.
Јбт биће ПЛ као 2012 борба за титулу.
Па тое у реду, људи воле да их пљачкају како би гледали најбеднији фудбал у историји, нека.