Prijava

Trebalo bi uskoro da počnem neki novi posao sa nekakvom trgovinom ovde u Luksemburgu(ovde živim več duže, inače).

Hajde da čujem da li iko zna neku firmu u Srbiji koja proizvodi nešto pametno i koja je dovoljno ozbiljna da može i da želi da svoju robu ili usluge plasira po Luksemburgu, Belgiji, Nemačkoj, Francuskoj i Holandiji. Ne mora da bude velika, ali treba da ima zaista originalnu ponudu, dakle, nešto što je ovde ili preskupo ili ga nema dovoljno.

Mislim, nemojte samo da mi pominjete maline, kajmak, rakiju i slične budalaštine...
Mislim na neke industrijske proizvode koji nikako ne spadaju u prehrambene ili na neke normalne usluge...nikako seksualne. :-))
Svaka normalna ideja dobrodošla!

Onaj čija ideja ili samo tek pravi hint bude prihvaćen, dobija od mene 1000€ u kešu. I ne zajebavam se nimalo!

pokušaj sa FKS, kablovi Jagodina..ionako su u škripcu.

Ma ne treba mi neko u škripcu...treba mi neko nov, mlad i drčan koji hoće napolje sa robom.
A kablova ovde ima kurcem da darivaš...

a jbg, pa pomozi i spasi srbiju kurdavi,povećaj platu mom ćaletu:)

FKS!FKS!

Ne mora da bude velika, ali treba da ima zaista originalnu ponudu, dakle, nešto što je ovde ili preskupo ili ga nema dovoljno.

Cekaj, ti pitas nas sta je preskupo ili nema ga dovoljno u Luksemburgu?

Ima kod svilajnca neka firma za rebraste radijatore i te kurce za kupatilo...

kurde, ne bih da spemujem, ali zar zaista misliš da u srbiji neko nešto može kvalitetnije, a jeftinije da proizvede od zapada? osim poljoprivrednih proizvoda, i to tačno ovih kopje si pobrojao...

doduše, pročešljaj malo po arhivi ''ALO'' novina, tamo je nekad bio serijal o uspješnim biznismenima srbije, pa je bio i neki lik koji proizvodi dečiju obuću, i izvozi u inostranstvo

Заставино оружје.

Реално... Али то сигурно не би могао да ради х)

Написао сам ти већ на оној теми, делови за приколице. Фирма ради и извози, наћићу ти је ако хоћеш.
А размишљаћу још о овоме, занимљиво је скроз, а и хоћу да ти узмем тих сома евра.

Znam ja šta je ovde skupo ili nije...ali pitam za neku firmu koja jednostavno želi da izađe iz okvira Srbije i da prodaje po EU! Prosto...

Zastava arms ima predstavnika ovde, a radijatora ima ko kusih pasa... :-(

E ima i kod mene u kraju jedni ljudi sto rade TV i radio antene, stvarno su uspesni.

Ovde ne postoji Tv program koji se hvata antenom...ni ovde ni u okruženju...sve je na optički kabal...

Joj, opet ja "hejter", sta god. Ti zapravo pitas Vukajlijase

da želi da svoju robu ili usluge plasira po Luksemburgu, Belgiji, Nemačkoj, Francuskoj i Holandiji.

Kako mi mozemo znati koji su ciljevi nekih firmi?

Koliko vidim, nije poenta da bude jeftinije, već samo da je kvalitetno i da je firma ozbiljna i spremna da se proširi u zapadnu Evropu....

Izvoz pasa. Ljubitelja kinologije ima svuda po svetu, tako i u luxemburgu. Inače aludiram na odgaivačnicu ''Altobelo'' koja važi za jednu od jačih odgaivačnica u evropi i u svetu možda, izvoze pse i u inostranstvo, ne znam dal i u luxemburg, i prava je, tako da kažem, čast imati njihovog psa, da ne kažem statusni simbol. Za nekog ljubitelja dobermana naravno.

Pa pitam da li MOŽDA znaš...možda ti teča pričao, komšija ima firmu pa si čula, itd...razumeš?

spremna da se proširi u zapadnu Evropu

A ovo cete, deco draga, saznati tako sto cete pogledati u kristalnu kuglu.

Zastava ne može da izvozi oružje dok ne sklopi ugovor sa nekom firmom koja bi nas progurala. Realno imam šta da ponudimo, ali veće šanse su nam na američkom tržištu. Onaj lik napravio automatizovanu mašinu za cepanje drva, kad bi našao sponzora...

može buxne? ću posadim njivu ako treba,ako mi garantuješ tržište:)

@Petar Pan Pezo$

To sa psima je vrlo zanimljiva stvar...vrlo! Za sada si sa top idejom na temi!