Prijava

Ali pazi, Kurde, opet cu da smaram, ali jebiga, ti zapravo hoces da verujes rekla-kazala, gluvim telefonima i ljudima ovde gde je prosek godina 20ak, umesto da se sam raspitas direktno kod firmi koje bi uzimao u obzir?

...pitam bre za ideju...razumeš? Ideju...a ja ću da to odradim, u tome sam profi...samo sam za ideju pitao.

Moz kuvare da izvozis olololo

Kuvare sam već izvezao..:-))))

Pa naravno da ce da se raspita, al vidiš da traži ideju, ne može čovek odande da zna šta sve ima ovde.

Inače njima iz Altobela se više isplati da prodaju pse po evropi nego ovde u srbiji, jer ovde ne mogu da traže za psa 1000-2000 i više eura, jer narod jednostavno nema, dok je po evropi druga priča. Zadovoljan sam i sa 80e, ne mora iljadu.

Praviti Džankijeve klonove i izvoziti!

Cek da ja zavrsim skolu pa i mene izvezi :P

Posto je luksemburg imas narkomane i dilere da izvozis

@Petar Pan...vodi u trci za 1000€, samo da kažem. :-)

kurde izvezi mene... za 15 dana mladi inženjer građevine, željan rada i napredka u svakom pogledu, a uz to znam i dosta fizičkih poslova raditi... i HOĆU DA RADIM!

Meni je dovoljna i odabrana defka za solidnu ideju :P

Moz i sportiste da izvozis :P

haha, e bre Kurde mojne da si Dinkić :)

Извози хулигане :) њих је највише :Р

Uključite se malo, iz pouzdanih izvora tvrdim da će obećana nagrada biti isplaćena u celosti!

Pa proizvodnja delova od brizgane plastike i metala je možda unosan biznis. Rusi na primer otkupljuju voće u Ritopeku, preko sezone. E sad treba samo doći do pravih ljudi i zaobići nakupce.

Нешто у вези грађевине те интересује?

@Bruce...ideja je super, stvarno! :-)

razmišljao ja da pravim, ali tek za nekoliko godina...

e da, imate li vode? kod mene ima neka fabrika koja ima neki ugovor da izvozi na bliski istok, valjda...