Prijava

pa jes grofe, al trebalo mi obrazlozenje. ma krave prave mnogo ugljen-monoksida, to nije po propisima :) to treba da truje Srbiju, ne Luksemburg... usput, gde oni zguraju krave? ja bih nas jogurt inace izvozila svudje, kad bi trajao, jer je najboljsi, onako gust i slan. jos uz kacamak, pa se istopis fino

i gde si naso poster? mnogo kvalitetno to bre

pa jes grofe, al trebalo mi obrazlozenje. ma krave prave mnogo ugljen-monoksida, to nije po propisima :) to treba da truje Srbiju, ne Luksemburg... usput, gde oni zguraju krave? ja bih nas jogurt inace izvozila svudje, kad bi trajao, jer je najboljsi, onako gust i slan. jos uz kacamak, pa se istopis fino

upravo, to i ja mislim...iako nisam znao ovo za krave i monoksid...

i gde si naso poster? mnogo kvalitetno to bre

jbg, poso mi da ih iskopavam i štikliram za naslovnu...oko ovog sam se mislio da ga odaberem, bar pet puta se premišljah...ali jbg, jednom sam se svađao sa ovim autorom na pasja kola i jbg, proradi i nekad u meni onaj palanački idiot koji oće da se sveti kad je vlast :)

ko zna, mož i odaberem...nekad...

dakle...nastvaite sad da odgovarate na temu...reko Kurd bez spema.

Meni rekli da se iz Srbije najlakše izvoze ljudi ... hm ispravka delovi ljudi ali to mu dodje isto. Ako nemaš za novog čoveka a ti uzmeš polovnog pa ga na delove za svoju 'mašinu' da ne crkne pre vremena ne bi ti se svidelo da rikne.

Izvoz rakije, tačnije likera od ružinih latica. Čuo sam da ima dojajan ukus, komšinica ima jednu flašu u šteku al nikako da probam. A mislim da ima samo jedan proizvođač u Srbiji, i kolko sam skontao jedini spas vidi u tome da izvozi tu rakiju u inostranstvo jer kaže da mu ulazak u ''deltu'' znači siguran bankrot.

Hej, Punjač je u pravu. Zar nije sad bio neki spor između proizvođača malina i nakupaca? Nisu se mogli dogovoriti oko cene ovi ljudi tražili normalnu cenu a nakupci/hladnjačari davali neku smešnu cenu. Da je keša malo većeg otkupiti to sve, rentirati nekoliko hladnjača i sve to u Holandiju. Veliko ulaganje ali sigurna dobit. Za jednog čoveka i previše. To tamo ide ko halva.