Prijava

људи мисле да су кул ако га пију, то је тачно.

Da, verovatno i onaj što sedi ceo dan ispred zadruge i pije pivo misli da je kul. Nije, nego vole ljudi da piju pivo. A to što osnovci piju pivo, to je druga stvar.

Da, verovatno i onaj što sedi ceo dan ispred zadruge i pije pivo misli da je kul. Nije, nego vole ljudi da piju pivo. A to što osnovci piju pivo, to je druga stvar.

Погрешно си ме схватио. Мислио сам на људе који не воле пиво, а пију га. Знам пар таквих, наруче пиво и једва га пију, видиш им гримасу на лицу док га пију, а наручују јер мисле да је то кул, не схватајући да је некул.

Јебемлига, ја никад нисам пио пиво, а да ми се у том тренутку не пије. Кад ми се не пије, наручим лимунаду.

Погрешно си ме схватио. Мислио сам на људе који не воле пиво, а пију га. Знам пар таквих, наруче пиво и једва га пију, видиш им гримасу на лицу док га пију, а наручују јер мисле да је то кул, не схватајући да је некул.

E, to je drugo. Ja imam jednog druga koji do je do četvrtog srednje pio samo da bi se napio, prema njegovim rečima, iako mu se nije sviđalo nijedno alkoholno piće. Sad voli da pije ipije svakog dana, kad je u društvu i kad je sam. Nije baš alkoholičar, ali...

Јебемлига, ја никад нисам пио пиво, а да ми се у том тренутку не пије. Кад ми се не пије, наручим лимунаду.

Takođe. Za Srpsku Novu godinu sam pio gusti sok pre par godina.

Kad smo kod jutarnje dileme, u fenomenalnoj seriji WIRE Poljaci (šljakeri) za doručak staju u red za šank i u kriglu istresaju jaje (živo), eksiraju, pa ajd' na posao :)

P.S.moram ovo da probam...

Тако се врло лако добије салмонела. Не бих се ја играо са живим јајима.

Jogurt. Pivo mi se gadi.

Da je biranje između kafe i piva, pa da imam problem, ali meni jogurt nije tako drag, retko ga se setim. Pivo.

Jogurt. Pivo mi se gadi.

Зашто ви којима се гади пиво уопште одговарате на тему?

У првом посту лепо пише:

Jutro posle pijanke

Можда сам пичка, али пиво не могу да смислим јутро након што сам се олешио од истог.

ŽIVIO GOVORNIK!
Meni je najgore kad budu neki ljudi kod mene naveče i sutradan kad onako mamurna sklanjam flaše i ponegdje vidim neku flašu iz koje nije sve popijemo. Doće mi dumrem.

Kiseli kupus za mamurluk čini čuda.

pivo. ne volim jogurt i sve sto je zdravo..al pivo je zdravo..hmm

Ne mora samo sladak ukus da bude prijatan, nekad mi tako legne jak čaj od žalfije da to nije normalno.

I dan poslije, pivo. Jogurt me samo potjera na wc, a pivo me vrati u život, pa onda u halu.

Jogurt mi je pogonsko gorivo. Prosečno trošim 1 l/dan. Pivo mi dođe kao aditiv, ali ga konzumiram samo kad nisam "na jogurtu". Dok mi se dešavalo da se budim mamuran, doručkovao sam pivo.

Naravno da pijem pivo kad sam mamuran. Isto tako često volim da ga izdrkam posle jebanja.

Naravno da pijem pivo kad sam mamuran. Isto tako često volim da ga izdrkam posle jebanja.

Објаснио човек.

Бирам пиво. Не зато што ми је омиљено пиће, јер није, него зато што сам некако навико да га циркам, јебемлига. А, јоРГут и не пијем често, више волим обично млеко нпр.
И да, кад се напијем од пива оћу думрем ујутру. Отприлике ми треба 10 сати по буђењу да се саберем и да будем у стању да једем. Зато се и не напијам често, просек 5,6 пута годишње можда.