Dosta narodnjaka

  1. i negativna reklama je reklama. likvidirao sam jelenu karleusu, jelena karleusa kao ekstremni (verovatno i preterano) potez. mislim da bi ovaj svet bio bolji kada bi ih samo kulirali (pošto je očigledno da ovde nisu baš popularni - da se videti iz definicija).

    ako će nam svakodnevni humor biti doza narodnjačkih definicija, ne verujem da bih poželeo da moja deca kroz 2-50 godina nalete na ovo mesto. razmislite...

  2. e da, recite svoj sud pa onda da obustavimo ovo ako ste protiv (jelen karleusa je kolateralna steta :))

  3. Protiv brisanja po tom kriterijumu("narodnjaci")...

  4. Dabome da je tebi fala bogu Tihi, stradalo bi ti pola definicija, hahaa :)

    Ne znam koliko je ispravno to cenzurisati i na taj način ograničavati ljude tako da se ne izjašnjavam, ali se slažem sa Surovim u tome da je ovo rečnik slenga, a polako postaje zbornik zvezdica sa RTSa i Pinka, pevaljki, političara, marginalnih ličnosti, svega i svačega, samo ne slenga...

  5. Феномен, ваистину. Ми смо (ујључујући и све околне народе) говна од људи. Славимо победу над Турцима као светињу, а њихово наслеђе је нама, свеснима тога, оставило највећи траг у садашњој историји.

  6. Naravno...Ja takodje mislim da nisu takve definicije bas za ovakav sajt.Pa ljudi gde je stari dobri sleng.Necu sad da idem u krajnost ali stvarno mislim da takva muzika steti ne samo nasim generacijama vec i buducim narastajima.Ljudi moji zaglupljujemo se tim kicom od muzike ,ako se uopste i moze nazvati muzikom.Bar ja mislim tako i da se ja pitam sve bi ja to u Padinjak...hehhe..sala mala...Sve u svemu stvarno mislim da nije to za naseg Vukajliju,al sad ako neko zeli da se nasali s tim ok al u odredjenim kolicinama...pozzzzzz

  7. Brisi svaku definiciju kojoj je necije ime naslov.

    Nabrajati voditejlke i ostale krokodile domace estrade i definisati uz rijec "ziljave" je preslo u dosadu...

  8. A šta je sa slobodom na sajtu? :P
    Ako je glupo, palac dole.
    Kad bismo brisali sve smaračke definicije odletelo bi 90% Čakčića a i bar pola sajta.

  9. E pa onda vrati i Jelenu!

    Kako bas ONA da bude kolateralna stata??? ne moze, nek svi ostali ispastaju, to je jace od slobode, to je ravnopravnost :)

  10. Jelenu ne može da vrati ni Čak Noris ni Bata Živojinović zajedno, jerbo ju je Surovi elimisao pre ovog mehanizma za vraćanje definicija posle brisanja :)

    Ali ne sumnjam da će doživeti vremenom doživeti reinkarnaciju...

  11. ljudi, žao mi je, bio sam pijan :))) neće se ponoviti ovako ekstremno sledeći put...

    jelena iz DISTROJD!

    (izvinjavam se autorima na obrisanim definicijama)

  12. Ne znam da li mi se čini, ili je ovo brisanje definicija preraslo u maniju brisanja svega pred sobom. Mislim da je besmisleno isključivati bilo koju temu ili izraz za definisanje. Svako ima svoj stav o nekoj činjenici, koji naravno želi da izrazi, i svoj stil definisanja koji ispoljava kroz definicije određenog tipa. To mogu biti čak i isključivo narodnjaci, ali i neke druge teme, poput-određenih ličnosti sa tv-a, filmova, muzike...
    I još nešto, ne znam koji su tačni kriterijumi za brisanje definicija, ali bilo bi lepo da se neka usmena pravila kodifikuju, da ljudi tačno znaju šta mogu, a šta ne mogu da pišu. Koliko mi se čini, u poslednje vreme se brišu uglavnom glupe definicije. A to nije neki kriterijum, kad uzmemo u obzir različita gledišta. Treba objektivno sagledati situaciju. Po meni, treba brisati nejasne i nerazumljive, kao i previše vulgarne definicije, i naravno one koje prozivaju ličnosti sa sajta. Čak i copy-paste def-ovi, po meni, nisu za brisanje, za to služi thumb down.
    Eto... Morala sam da se izjasnim po ovom pitanju. A vi sad, možete, a i ne morate da prihvatite moje predloge.

  13. "I još nešto, ne znam koji su tačni kriterijumi za brisanje definicija, ali bilo bi lepo da se neka usmena pravila kodifikuju, da ljudi tačno znaju šta mogu, a šta ne mogu da pišu. Koliko mi se čini, u poslednje vreme se brišu uglavnom glupe definicije. A to nije neki kriterijum, kad uzmemo u obzir različita gledišta."

    To im i ja govorim sve vreme, ne može svako biti pametan, kreativan i duhovit, dajte palac dole i ostavite glupe definicije na miru :)). Trenutno sam pokrenula tu temu i pokušavamo da se usaglasimo, oko čega se usaglasimo to ćemo samo i brisati, a biće i istaknuto šta će se brisati da ljudi vide. Za sada postoji saglasnost oko sledećeg i to stoji u temi Zamerke na moderaciju:

    - vređanje drugih članova sajta
    - verska/nacionalna mržnja
    - kopije definicija (misli se npr. na dve identične ili gotovo identične definicije o Čaku Norisu koje se pojave)
    - interne fore van primera, definicije o samome sebi i slično

  14. Da oživimo ovu temu!

    Rock je zakon, pusti narodnjake kraju!

  15. perina slama madjija hahahhahahaha

  16. Jebi se Surovi, sad to smem da ti kažem

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.