Мистериозни алфабет или нека друга фора?

  1. rešio sliku: lasmeninas
    Mora sve malim slovima bez razmaka
    slika Las Meninas Diega Velaskeza
    Fak yea

  2. Živeli Djonsile, ja isto pijem jarčevu krv i bodem se masonskim šestarom! ;D

  3. pise nesto tipa Lapphome ili slicno... mada sve mislim da je nesto u brojevima gore... ali jebes ga, za sad odustajem :P

    EDIT: ili dole moze biti Baphomet, posto to opet ima veze s Masonima i ostalim p materinama.

  4. O čemu pričate? Jel ste prešli ovo?

  5. Ultra jebeno zanimljiva stvar. Rajkox7, ja prvo probao to die, kao we are going to die, ali nije lololol. :) Za prvu je rešenje aropeendsit, k'o što reče Kajteeez, ali je napisao da je rešenje desperation, što nije.

  6. Ultra jebeno zanimljiva stvar. Rajkox7, ja prvo probao to die, kao we are going to die, ali nije lololol. :) Za prvu je rešenje aropeendsit, k'o što reče Kajteeez, ali je napisao da je rešenje desperation, što nije.

    My bad, lose sam se izrazio. Mislio na to da je rjesenje natpisa desperation, a njegov anagram je aropeendsit.

  7. Ма све је то супер ал' Телевизорррррр! Гледам га од синоћ... Шалим се, сад сам устао и опет гледам у проклети тв... И кој ће курац на тв-у 5-и и 5а канал... Да не спомињем да су ме у сну масони ритуално обесили... :)

  8. 99% сам сигуран да оно скроз доле поред џека да пише "BARPHONE", ако ће да буде од помоћи мада почињем да сумњам или је фора у бројевима или можда слику треба отворити у фотошопу или неквом таквом курцу и тамо издркати решење...

  9. este probali da upisete tamo, prvi ikad kanal,il tako nesto?

  10. Коврџава, ту ти је решење "lasmeninas", слика неког баје Веласкеза...

  11. Ajde da se udružimo da na silu pređemo ovaj nivo:
    http://www.stephaniewdc.com/continue/vacation.php

    http://simple.wikipedia.org/wiki/List_of_U.S._states
    Evo je lista država, ja ću da krenem od pola drugog reda, neko nek počne od početka, a neko od početka drugog reda.

  12. Rešio mamu mu jebem.
    Rešenje je "maine"

  13. De rjesite TV, jebe me u "zdrav" mozak od sinoc...

  14. Kod TV-a, da nema neke veze to što su 6, 1, 0 i 11 bele boje? xD Isprobao sam svašta da iskucam, ali izgleda da nije vezano sa tim...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.