Мистериозни алфабет или нека друга фора?

  1. Što se tiče ovoga fora je da je ekran tv-a stereogram, a piše 838.

  2. izgubio sam oci gledajuci i konto sam da je stereogram ali nista nisam mogao vidit. svaka ti cast

  3. Е куууул. Али, опет долазимо до оног видеа. Али што се њега тиче, деведездевет посто сам сигуран да је фора у аудио запису, који је, мислим, окренут наопако. Па ако неко има програм за обраду звука, да пробамо и ту варијацију.

  4. lepo,lepo

    sacu da pokusam to s videjom

  5. Дела. Ал немо' нам шаљеш после, мене стра' од ти' секти.

  6. Е, овај глас што прича на клипу је роботизовани глас из Нокиа телефона Е серије, који говори име онога који те зове док ти звони телефон. Можда вам помогне, откуд знам..

  7. Evo pa probajte unazad, ja nist nisam skontao
    http://dl.dropbox.com/u/5593770/Movie%20time..wav

    Edit: sad je obrtanje uspjelo XD

  8. Е, овај глас што прича на клипу је роботизовани глас из Нокиа телефона Е серије, који говори име онога који те зове док ти звони телефон. Можда вам помогне, откуд знам..

    Јој, тачно, мајке им га набијем!

  9. strašno liči na njemački

  10. Liči na njemački

    И ја мислим.

    Кад отворите страницу, идите цтрл + у. Оно зеленим словима нам је он поручио.

  11. What is Part One called?
    <!-- play the video a few times, sometimes it cuts off the end. that is not a "clue." it really does that -->
    <!-- type it in the url-->
    da li laže :D

  12. ko'a zelena slova?

    odes na page source i vidiš
    al ovo ne kontam
    Next object tag is for non-IE browsers. So hide it from IE using IECC. -->
    šta je IE i IECC

  13. Е, ја, у вези језика... Ако је ово стварно нокијин роботизовани глас за говорне команде, логично је да не може имати никакв акценат, даклем, оно што чујемо је заправо текст који је унет тамо, тако да, ако ће нас одвести у бољем правцу, није битно како, већ шта изговара. :Д