Prijava

Vidim dugo se ljudi muče oko priliva novih definicija koje su loše, zatrpavanja poneke dobre koja se nađe, mada sve ređe. Mnogima smetaju novi autori koji muče sebe i druge sa kopiranjem viceva i tuđih defki, pa sam ja kontao da se i to da rešiti. Kontao sam prvo da se uvede neko pravilo da svi autori ne mogu definisati dok ne sakupe 200 ovih poenčića ili plusića. Al sam skontao da bi to onda značilo da nikad i neće definisati. Pa bih ja sa njihovim definicijama uradio isto što se sada radi sa posterima, na čekanje od sat vremena. Pa neka se moderatori muče malo... Kontao sam da se lepo omogući, ako to već nema, da autor može dati spisak svojih definicija, koje bi obrisao i tako prvo počistio u svom dvorištu, bez obzira kada su one pisane. Isto bih uradio i sa već postojećim posterima.
E sad je na vama da skontate zašto ovo neće zaživeti i zašto je predlog glup...

Предлог је врх, али тај предлог је предлжен већ мали милион пута. Не бих да будем курчевит, али чини ми се да сам га ја први предложио, тако да се слажем с тобом, али изнова и изнова отварање овакве теме неће ништа побољшати колико ми се чини...

Предлог је врх, али тај предлог је предлжен већ мали милион пута. Не бих да будем курчевит, али чини ми се да сам га ја први предложио, тако да се слажем с тобом, али изнова и изнова отварање овакве теме неће ништа побољшати колико ми се чини...

a moguće, stvarno nisam gledao, a i kontao sam da je već neko to predložio, al eto...
nego jel imaš ti dokaze za to :D

da se uvede neko pravilo da svi autori ne mogu definisati dok ne sakupe 200 ovih poenčića ili plusića

Nešto si se ti ovde prešao, kako neko da skupi tih 200 poena ako ne definiše ništa?

a ovo drugo je predlagano već sto puta, i to je jedino rešenje, da se svaka definicija filtrira kao i poster...al dal će biti, kad će biti...ko zna

Kontao sam prvo da se uvede neko pravilo da svi autori ne mogu definisati dok ne sakupe 200 ovih poenčića ili plusića. Al sam skontao da bi to onda značilo da nikad i neće definisati

Ja sam ZA ovo lolo
Prijedlog nije originalan al i ja se nadam da bi bilo manje loših definicija p sam za
E sad kaizen je sam rekao da priprema novu verziju pa ne znam kolko se isplati da palamudimo ovđe

Dok ne krenu od ove silne zatrpanosti ljudi da napuštaju sajt i prestaju da doniraju neće se baš krenuti.

Petar Pan Pezo$
ma to sam onako zajebancije, vidiš po sledećoj rečenici, al dosadilo mi više viceve da čitam, još su i glupi...

Kontao sam da se lepo omogući, ako to već nema, da autor može dati spisak svojih definicija, koje bi obrisao i tako prvo počistio u svom dvorištu, bez obzira kada su one pisane. Isto bih uradio i sa već postojećim posterima.

A ja sam ovo uradio, skinuvši sve ispod 20 poena (ukupno oko 800). Obratio sam se lepo za pomoć i modovi mi izašli u susret.

nego jel imaš ti dokaze za to :D

Ма имам курац, немам доказ ни шта сам вечерао малопре, а камоли за то :))

@Bruce
pa to bi bila dobra stvar po meni. Ja bih se rešio makar nekih 50- 100 komada...

Bilo je dosta predloga da se čeka sat vremena a ja sam protiv jer ima nekoliko moderatora koji bi štelovali, tj, servirali defke koje se njima sviđaju. Pa pola mojih, možda i sve moje im se ne sviđaju.

ma ne, mislio sam na nove članove, recimo dok novajlija ne sakupi 200 poena, prolazi kroz to, kao neka karantin zona...
i da Javio bude moderator, čovek je relativo često na sajtu, skroz ok lik i kontam da on ne bi štelu radio...

Aaaaaa to! To već može. :)

i da Javio bude moderator

+1
Ovo ti je bolji predlog od tog sranja sa definisanjem !

da autor može dati spisak svojih definicija, koje bi obrisao i tako prvo počistio u svom dvorištu, bez obzira kada su one pisane.

Slažem se sa ovim. Ja bih pobrisao dvadesetak svojih. U početku su mi delovale ok ali posle nekog vremena provedenog na sajtu shvatio sam da su govno.

pa to, nekako mi seljački da ja jedan sada šaljem da mi se briše, ali da se organizuje neka tema na forumu na koju bi stavljali ili ovako neki skup :)
http://www.youtube.com/watch?v=P7vHk5yB-d0

Волим овакве предлоге. И мени се смучило да читам више оне глупости и вицеве које ми затрпавају већи број дефиниција. Не мора баш 200 поена...100 би било ок али сигурно да би много тога доброг донело. И не би било лоше да се уведе још 5 мода који би искључиво радили на дефиницијама.

to bi za nas bilo od dragocenosti, makar joše 5-10 moderatora...

Prvo da se fejspalmujem 20 puta. Ne zato što je predlog glup. Ne zato što je Oblak predložio nešto loše. On je svoj posao odradio kako treba. Ali mi nije jasno da pola vas nije ukapiralo zajebanciju za 200 poena. Nisu mi jasne još neke stvari, ali ok.
Oblače, predlagano je više puta. Dobra bi to stvar bila.

A ja sam se tu malo, da kažemo našalio, ali nisu baš svi skopčali... kako da ne, kontam da bi sajt prodisao momentalno...