Prijava

Ma sve je to ok, ali po meni bi prosek trebalo da ostane, jer zajedno sa brojem bodova daje pravu sliku nekog autora. Nije poenta imati 500 definicija a prosek 9 ili obrnuto...
Mada ni to više nije garancija jer mnogi kupe poene preko četa, pvt-a, međusobnim komentarisanjem i ocenjivanjem i sličnim stvarima. Opcija koju stvarno po meni treba ukinuti je praćenje al aj sad...

JA SAMO JOŠ JEDNOM DA SE ISKURČIM DA MI JE PROSEK 300. HVALA SVIMA KOI ME POZNAJU!

Ukidanje prosjeka će dovesti do nemilosrdnog štancanja prosječnih definicija, čak i od strane kvalitetnih autora. Mislim da smo i ovako pretrpani govnima. Ne treba nam to.

JA SAMO JOŠ JEDNOM DA SE ISKURČIM DA MI JE PROSEK 300. HVALA SVIMA KOI ME POZNAJU!

http://memegenerator.net/cache/instances/400x/11/11472/11748273.jpg
lololo!! :D

napravilo klan i napljackali se ko ovi na vlasti sto su trenutno, cak i vise od njih.

Osnivač jednog takvog klana je sad mod.Šta ti to govorii?

@ Iz Leskovac

ono što si rekao je, bez uvrede, čista glupost
to da RD nije nikakav autor je smešno; prosek 50 uopšte nije loš (po mom mišljenju), a to što kod RD-a nije veći kriv je pre svega loš sistem ocenjivanja - da se njegove defke malo više čitaju imao bi i veći prosek, a ne slab kvalitet
protiv sam da se ukida prosek jer na neki način, bez čitanja gomile defki i ukupnog zbira odmah vidimo o kakvom je autoru reč
obzirom da moje mišljenje ne znači skoro ništa sačekaću ostale

ок значи не укида се број појена

То је до јаја!

Rangirajte ljude po proseku i eto resenja. Mada, neka uslov za rangiranje bude, recimo, 50 defki najmanje.

ја сам за то да се ништа не мења. све је до јаја овако, укидање просека непотребно а они есеји су баш баш баш говно од 13 курика.

ООООО НАМА ЈЕ НАЈБОЉЕ

ili onaj način previše eksponirani autori (čet, forum, komentari) i time te mole da ih čitaš pa sami sebi na silu podižu prosek... Eto

Khm, Edi, khm! Realno. :D

Ukidanje prosjeka će dovesti do nemilosrdnog štancanja prosječnih definicija, čak i od strane kvalitetnih autora. Mislim da smo i ovako pretrpani govnima. Ne treba nam to.

Taj rad.

Ukidanje prosjeka će dovesti do nemilosrdnog štancanja prosječnih definicija, čak i od strane kvalitetnih autora. Mislim da smo i ovako pretrpani govnima. Ne treba nam to.

+1

Не можеш да кажеш да је неко више допринео сајту ако је написао 4 екстра квалитетне дефиниције од неког ко је написао 400 квалитетних или полу-квалитетних.

Јер тај са 4 да је могао и имао инспирације написао би 400 екстра квалитетних.

Vise cenim doprinos onog ko je napisao jednu koliko-toliko dobru definiciju i nije se vise pojavio na sajtu, nego "doprinos" labilnih govnara koji zatrpavaju sajt svojim genijalnostima u potrazi za reakcijom drugih takvih govnara i naduvavanjem svog i-ega.

Sto se teme tice, vise me zanima zasto se vidi koliko autora pratimo? Koga za to briga?

Slažem se nek sve ostane ovako, dobro je. S posterima sam se odavno oprostio, definicije ne dirajte.

GM, 400 kvalitetnih defki nisu zatrpavanje sajta, tu se ne slažem sa tobom, no dobro.

Sto se teme tice, vise me zanima zasto se vidi koliko autora pratimo? Koga za to briga?

Ima nečeg u ovome, ali smatram da bi kod sličnih, manje bitnih podataka, bilo dobro uvesti opciju da sami biramo hoćemo li prikazati broj autora koje pratimo, ili broj postova na forumu itd.

GM, 400 kvalitetnih defki nisu zatrpavanje sajta, tu se ne slažem sa tobom, no dobro.

Jako je malo onih koji mogu da napisu toliko kvalitetnih definicija. Govorio sam o onima koji stancuju gluposti. I onima koji su imali sta da kazu nekad... i onda nastavili da recikliraju svoj humor na milion razlicitih nacina.

Nisam nik'i kurac ovdje,ali ako se već može reći,ja bih kaz'o da stoji i ovaj prosjek i rang i sve to. Daje neku čar jbg,pratiš neki truli napredak i slično. Ovo i jeste sajt za ubiVanje dosade. Nije mjerodavno, jer naravno, postoje neka poznanstva ovdje,postoje autori sa nekim renomeom, postoje ovi sa ovim nekim nadrkanim nalozima i slično,pa zato i imaju bolje prosjeke i čuda. Slažem se da ako jedini uslov za napredak bude štanjcovanje što više definicija, biće svakakvih govana,a ionako ih ima previše zbog manjka ideja i silovanja nekog trulog humora.

KO SMIJE DA NAM UKINE PROSJEK????

Па како ћемо онда да збијамо вицеве типа "колико просек толика величина"...

Против укидања просека. Чак штавише, хоћу и могућност да сортирам ауторе по просеку. И наравно да има аутора са зилион просечних дефиниција и аутра са 50 или 100 дефки које кидају.

Хоћу да се аутори сортирају по просеку.

Јебеш квантитет, хоћу квалитет, када већ нема оба.

Vise cenim doprinos onog ko je napisao jednu koliko-toliko dobru definiciju i nije se vise pojavio na sajtu, nego "doprinos" labilnih govnara koji zatrpavaju sajt svojim genijalnostima u potrazi za reakcijom drugih takvih govnara i naduvavanjem svog i-ega.

Slažem se.