Prijava

Gotivim ga. Zna znanje, nije ni neki muzičar ono švrš-u-gaće, ali dobar je, tekstovi su mu dobri. Bolji je sa olovkom nego s mikrofonom, sviđa mi se njegov stil pisanja, al' mislim da bi trebalo da spusti nosić i poradi na pisanju. Roman mu je dobar, ideja odlična. Poslednji album mu nikako nije trebao.

дечко студира, начитан је, зна да све лепо преточи у песму која има одређену поруку. то ценим. има боље стихове од 99 посто сцене.

маса неких наложених клинаца га исхејтовала жешће јер је склонио српску заставу, тако неки рад.

контам да је занимљив емо цавама, које му се диве до неба.

све у свему кул лик. фура неку здраву причу.

Mislim od ovih poznatijih. Za ove nepoznate ne znam, da valjaju verovatno bi se i probili, na ovim prostorima to reperi lako rade, ali ko zna možda nisam u pravu.

Баш као што си рекао - ниси у праву.

Naravno, niko se ne može porediti sa najboljim reperom ikad, to je logično jebote.

Bigijevi fanovi se ne bi složili sa ovom izjavom.

дечко студира, начитан је, зна да све лепо преточи у песму која има одређену поруку. то ценим. има боље стихове од 99 посто сцене.

100 година студира лик :))

100 година студира лик :))

Završio je on prije neku godinu fakultet.

Jel ima neko da ima više od 20 godina a da sluša Marčela?

Реално, и није нешто посебно. Чак ни што се текстова тиче. Можда бих га и боље игнорисао да у својој околини немам људе који га воздижу к'о Ивана Жигон пијетла (ако ме разумете). Срећом, имам ролетне на прозору, иначе би мој хејт према њему био још већи.

Dub
Jel ima neko da ima više od 20 godina a da sluša Marčela?

Kao sam sad zaostao ako ga slušam?

А и ово кад чујем Тупак најбољи репер... То је већ постала офуцана фраза, да не кажем стереотип...

Баш као што си рекао - ниси у праву.

Ok, bitno je da ti sve znaš. Ne pametuj previše. Ni u ovom dole postu koji ću citirati.

Bigijevi fanovi se ne bi složili sa ovom izjavom.

Nema baš puno takvih, Dube.

А и ово кад чујем Тупак најбољи репер... То је већ постала офуцана фраза, да не кажем стереотип...

Nema tu šta biti ofucano. Jednostavno jeste, i tu nema diskusije.

Jel ima neko da ima više od 20 godina a da sluša Marčela?

Ја. Мада, слабије га слушам у задње време. Трећа страна медаље је одличан албум, са јебитачним текстовима, мада више готивим старе албуме. Комплетан музичар, фино пише како чујем, мада нисам читао књигу, па о томе не могу да коментаришем. Као што изнад рекоше, имам осећај да је утрипован, студира српски бла, бла, па?

Пази нит' слушам реп, нит ме боле курци за реп, људи кажу да је паметан, не знам. Да бих некога сматрао паметним морам макар на неки начин да пратим његов рад а то овде није случај. Не знам ни што ово коментаришем.

И да, може лок, много веће легенде немају своју тему.
Јебига, кад бисмо овде ређали добре музичаре и паметне људе, за сваког по једна тема, форум би личио на јебене беле стране.

И да, може лок, много веће легенде немају своју тему.
Јебига, кад бисмо овде ређали добре музичаре и паметне људе, за сваког по једна тема, форум би личио на јебене беле стране.

Ne sećam se čini mi se da je muss rekao da se forum pretvara u leksikon :)

Ok, bitno je da ti sve znaš. Ne pametuj previše. Ni u ovom dole postu koji ću citirati.

Зашто то не можеш да прихватиш као моју константацију, а не као увреду?
Иначе, послушај неке андерграунд типа Кентвејт (Cantwait негде пише), па ако се мало разумеш у реп схватићеш да квалитет не повлачи са собом мејнстрим.

Што се тиче Тупака, видим баш си се пронашао... То је већ ствар укуса. Мени лично, на пример, он није најбољи, али је у врху, што је не сумњиво - ако те упуцају и дођеш на суђење у колицима, и после репујеш - то је то!

И да, опусти се мало човече.

Završio je on prije neku godinu fakultet.

Није завршио бре :)
Гледао сам неки његов интервју од пре пар месеци и лепо каже да није још завршио, ал оће.

Ne sećam se čini mi se da je muss rekao da se forum pretvara u leksikon :)

У праву је био човек онда. :) Ево управо размишљам кога још да ископамо. Пази, али кад бих некога ископао то би био андерграунд музичар и то не зато што је мртав. Теме неће саме да се отворе. :)

Хајде да отвориму тему Аци Илићу бркатом говнару ЛОЛОЛОЛОЛОЛ ЛОЛЧИНА! Кад год се сетим те дефке преврнем се.
Ударајте лок овде... Где је сад Стићко?

Реме, ја ћу о Срећку Шушићу и немој да је дошо неко да зеза, јер ћу да пријавим то све код модератора, мајке ми.
:)