Prijava

Shbija kuca na phomaji

meni je dejan cukic

Marchelo valjda...

Ja volim da ga čujem. Moj brat je njegov fan i često slušam pesme sa njim. Pozerište 5. brzina je luda stvar. Multitalentovana osoba. Pročitao sam "O psima i mišima" i "Zajedno sami" i nisu loše knjige.

Najjači liričar, a i izvedba mu je predobra!

Ne gotivim ga, sviđa mi se jedino "takav da mirno spava" a volim BS!!

Марчело. Шта рећи о њему као човек који иначе воли понекад да одслуша неки домаћи хип хоп. Па рецимо да је лик океј, дружељубив, блејо сам са њим пред један концерт у Зрењанину и схвата спику ако ме разумете. Иначе његове песме.... Па рецимо Свети бес и Нови Вавилон кидају, ово остало ми је много некако штазнам мекано. Рецимо београдски Синдикат кида са песмом Освета, и песмом Залазак трећег сунца - можеш филм да снимиш по томе, пошто им радња песме до јаја, остале Синдиактове песме су о Извлачењу на прави пут типа Имаш само један живот и Пази пази, међутим да се вратим на Марчела. Он има неки свој трип и то ми се свиђа поготово зато што је образован што се језика тиче. Воли понекад да изађе из шаблона са пемама о јаду и беди као што је Србија кућа на промаји и Писмо брату, али једноставно има свој фазон и не треба га дирати, дохватио је све теме. НЕ свиђа ми се једино пема ЕмСИ без Харизме, пошто не треба да пљује остале репере у покушају... Свакоме треба дати шансу. Исто тако ако не рачунамо синдикати Ајзака, њега стављам на треће место после Груа, и Прти бегееа