Prijava

Koje pare jbt, uzeo je nista spec vredno pomena u smislu uzeo megamilione

Sad ga stavljas u ravan sa kristinom i ta neka spika

Ostajem pri tvrdnji da ga ne podnosis jer si kako si sam reako beta incel

Da be nije uzo, još u vreme kad je skakao iz Intera u Barsu pa Juve pa psg pa mančesta pa galaksija. Nije za pare nego za klikere.

Eoga stvarno sad nemam koment

Pa sta sad svi igraju za klikere. Nije uzeo neke extra pare da je paralo usi bukv regularni transferi. Sa druge strane svuda je opravdao kintu i bio prva zvezda igrao ne igrao, fazon milan de je aurom osvojio titulu. Zajebi

Mrzi me sad da kopam ali dal stvarno misliš da bi otišo u elej u ono doba da nisu bile ogromne pare u pitanju. Psg neću ni da komentarišem, peškiroglavci mu verovatno plaćali u dragom kamenju. Plaćenik je jednostavno, nije tip igrača koji veže karijeru za jedan klub, što je ok, al nek se zna.

Pa guglaj jaka stvar, otisao je za neke pare al nesto nisu ameri poznati da daju ko zna kakvu kintu vec x godina.

Opet vratio se u evropu i odradio posao dostojan boga. Aj nadji jos jedan takav primer. Fazon sad se kristina vrati npr u juve i uzme skudeto. Vazi

U mnogo jako mudo bio kad uzeli taj skudeto, nosili ga Leao Žiru i odbrana.
Ali ali imao je 'auru'.
Bitcx please

Ma kazem i ja, nije to vise bio taj igrac kad se vratio iz amerike ali ja ga pamtim iz “boljijeh dana”

U svakom slucaju lijepo sto se oprostio iz Ac Milana u kojem je imao finu karijeru a ne u nekom Al Hidzabu nakon sto ga zakite kojom stotkom meleona

Jok nije imao influens. Al vidi sve i da nije nek je slucajnost al ajd objasni ti neverniku da bog postoji

Neces

Mada gledam juče snimke s oproštaja onako malo emotivno pustio mušku suzu Zlatan, a onda tipa kadar na Tonalija a on jeca ko da mu poginuo brat.
Imao je uticaja definitivno čak i kad nije mogo na terenu da pokaže maksimum, influens 20 u menadžer sig.

I ja sam to primjetio šmo ali razumijem

Tonali decko 2000 godiste, gledao ga ko mali, šibao na Pesu s njim i onda zavrse u istom klubu. Velika je to čast.

I ovi uz verone hotuli zvizdali, sta im reko

Ja sam najbolje sta cete videti ove godine!!!

P.S. tekst je sranje, previse praznog šupljiranja i emocija ali..

Sto nema za Joaquina nešto vako?!?!?

Legenda je Zlatan, nema šta. Evo par njegovih izjava, pokupljenih sa interneta:

"Ono što Džon Kerju može sa loptom, ja mogu sa pomorandžom".

"Kupio si Ferari, a voziš ga kao da je FIAT" - Pepu Gvardioli.

"Prvo sam krenuo levo, on isto, onda sam krenuo desno, on isto. Onda sam opet krenuo levo, a on je otišao po hot dog".

"Dođi kod mene kući pa ćeš videti da li sam gej... i da, povedi svoju sestru".

"Da sam nastavio s tekvondom, verovatno bih osvojio nekoliko olimpijskih medalja".

Pliduuu
P.S. tekst je sranje, previse praznog šupljiranja i emocija ali..

Sto nema za Joaquina nešto vako?!?!?

Pa baš zato što nema njegova priča mi je zanimljivija, tragični neopevani antiheroj fudbala, 2002. i promašeni penal protiv Koreje kad je imao 21 godinu mu nisu zaboravili i eventualno je istisnut iz reprezentacije baš pre nego što su krenuli da dominiraju osvajanjem dva evropska i jednog sveckog. Na vrhuncu karijere stalno pred nekim velikim transferom ali nikad se nije materijalizovalo, i pored svega toga igrao do 41. godine, rekorder po broju nastupa u primeri iako je proveo dve sezone u Fiorentini.
Ali o takvim sporednim likovima se epski hvalospevi pisati neće. Lovorike će pokupiti razni Ibrahimovići, Ronaldoi, Benzeme, a Hoakini i Gabori Kiraljiji biće zaboravljeni.

FudBAL je izmisljen kao parodija na vreme kad su Rimski pagani osecali hricanima glave i sutirali ih...

Zivite u neznaju i poricanju da djavo vlada ovim svetom od kada ste se rodili

Da ne ispadne sad tu neko patišpanisanje al gledao sam Đenovu jednom prilikom kasam bio kod drugara koji tamo radi i nabavio nam karte za kup utakmicu protiv Noćerine il Fođe stvarno nmg se setim al bilo ludilo 4:3 za Đenovu gol u 92. za pobedu Đenove a ovi Fođani ili Noćerini pre toga izjdnečili u 85. tako nešto baš ludilo mozga

Pišem ovo jer sam gledao Miguela Velosa uživo tehnika ko u Bergkampa lepi se lopta ne greši dodaje duge kratke dirigovane ma neverovatno kako ga lopta sluša.
Veloso>Hoakin

S tim da Hoakina nisam gledo uživo