Prijava

ајде меси у барсу чујем да саудијска арабија лови све ове полу пензионере за њихову лигу рамос канте обамејанг бензема ок он потписо итд итд

мислим да сам гледо текму 2012е кад је ибра дао маказице енглезима са 30 метара искоса еххх

Tačno, i meni je to ostalo u sjećanju

https://youtu.be/RM_5tJncHww

и тај баш онако месијевски гол
исцимо и камермана приде

Zlatan Ibrahimović: "Arsène Wenger asked me to come and have a trial at Arsenal when I was 17. I said no, Zlatan doesn’t do trials. You should know who I am."
ок штос у његовом стилу али није се десило

kakav razvoj situacije, ajmo kolektivna suza za zlatana

juče bio total irelevant loool

bukv ono sto smo pricao da se prodao, jbt danas procitam da mu zena teska 170mili eura. Neka dobra matorka drzi stvari dobro pod kontrolom. Izgleda i zlaćan beta incel iznutra

Zlatan Ibrahimović: "Arsène Wenger asked me to come and have a trial at Arsenal when I was 17. I said no, Zlatan doesn’t do trials. You should know who I am."
ок штос у његовом стилу али није се десило

bukv

- e brate vidi ovu izjavu
- au kakav krindz oznojili mi se dlanovi
- ali to je rekao zlatan
- auuu kakav mega car

Mesi u inter pa pozajmica u barcu

званично?!

јаооооооооо ја реко за интернационал из италије оно неки насумични амерички тим ИНТЕР МАЈАМИ ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

Fazon na dve godine, al ide u barcu sezonu ipo na pozajmicu. Kao fora zbog spanske lige fer pleja.

Bilo zvanicno al neko trolovao

U medijima kao sve zavrseno al mislim da je i dalje spekulacija

nije nasumicno posto citam da odavno ima gajbu u majamiju, odlican izbor mesi batke, nemoj da odes u penziju sa 2 milijarde na racunu i da uzivas sa porodicom nego do 45-te probaj da zaradis trilion lomeci noge po americi profi potez

E kul posto ima kucu tamo imace de da spava

To je prelomio pametno, ne da spava po nekim sobama da lomi ledja

svakakvijeh budala ima po airbnbijevima opeko se par puta veli nece vise, uzeo skromni objekat, garaza, uradjena izolacija, samo da ishobluje parket

Da samo sto izdaje svoju kucu u majamiju.
E sad dal je ugovor naparvio sa podstanarima i koliko, a otkazni rok je tri meseca po zakonu

Posle toga posle podstanara dok sve ocisti, okreci, pitanje dal su budale zalivali vocke i kosili travnjak. Imace stres decko a treba igrati na top nivou

Znaci za violu vcrs navijamo jebo cekicare. Valjda ne dolazi onaj koji tuko celu tribinu u holandiji

ВЕСТ ХЕМ ТИЛ АЈ ДАЈЈЈ ВЕСТ ХЕМ ТИЛЛ АЈ ДАЈЈЈЈ АЈ НОУ АЈ ЕМ АЈ ШУР АЈ ЕМММ