Фудбал

  1. Ima i tu istine, jbg.

  2. Druže znaš kad će rendom Uwe navijač Union Berlina sa sezonskom kartom da trpi više od jednog peškiroglavka u ligi šampinjona. Seru po njukaslu na sva usta misliš da će da prihvate pola arabljanske lige ko dobar dan. Oće kurac malo.

  3. Prica je vrlo jednostavna, prosire format za fazon jos 12 klubova sve ostaje isto, vec igra izrael ko sve ne, na eurosongu se takmici australija bla bla

    Navijaci su promenjiva kategorija smo tebra zatucan si

  4. ne seri bre retardu glup si

  5. Brt prihvatili su već arape, kineze, amere kao vlasnike klubova, nešto ne vidim da se glave kotrljaju berlinom kad krene LŠ.

  6. hahha napravili wc u sred pustinje ispomerali sve lige sveta sve asocijacije prihvatile

    Smole: tebra glup si hans to nikad nece prihvatiti

  7. I sam si reko wild card, ne mož da daju više od 2 mesta u vrh glave za DIVLJU KARTU, a i postoji previše prepreka tu osim ove vezane za netrpeljivost. Moje mišljenje je da od toga nema ništa ili ako i bude bilo biće neki eksperiment u trajanju od jedne sezone gde će biti dozvoljeno jedan, maksimalno dva kluba da se ubace

  8. Gledam kakav su vece napravili usred pustinje.

    Trebao mi je minut.

  9. Polako, jedno, dva mesta za početak. Za 50 godina na sednici fife odlučeno da pola klubova mora biti iz klanjajućih zemalja.

  10. Al ako daju 100milki za mitrosa i ode kod kristine mozda to i ne bude tako lose.

    Jbt ionako se prica o onoj superligi koja se neminovno mora desiti.

    Aj sad ozb ako uzmemo champions league koji je to besmisao, nekad su samo prvaci drzava igrali to takmicenje danas svaka zemlja daje x predstavnika bla bla. Bukv evrosong mojne se majmunisemo

  11. Za 50 godina

    Jebo 50 godina ja ni pola od toga neću doživim, polako, prvo da vidimo koliko će da popuše kurac sa ovom promenom formata i prelaskom sa grupa na ligaško natjecanje.

  12. E moj smole ima kmecis ko jazavac kad al kurac palac bude imao direktan pristup ls

  13. Kiki partizan bombas = champions smole

  14. ma jok, dok sam ja srao po ovom frankenštajnovom monstrumu koji bez prava zovu liga 'šampiona' ti si još srao gaće i jeo pačja govna

  15. Cara bio mrsav igrao fudbal ima kolekciju fotki sa repkom 90ih dejo tapso po ramenu smole ceko da postane novi jokara

    Aj ticu djembeli lololo

  16. Miriše na

    K W E E Z

  17. Cara nikad nije oprostio šmoklji što se nije dohvatio kineske lopate

  18. ofc kad ste ljaksei jbg

Rekli o sajtu

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.