Фудбал

  1. haha al ovaj momenat cara fejkara ima sliku sa dejom laze sig

  2. Smo, sto se fudbala tice ok je da se bavis statistikom, komentarima dresova, mozes da stojis na golu i sl, znaci kladionica lvl

    Al u tru fudbalske price mojne upadas pls

  3. Šmole ima ove neke fudbalske stavove i nema smisla sad tu ubjeđivati se, ali za sada nije otišlo nešto puno kvalitete u tu arabiju nemoj se lažemo ovo su većinom penzosi koji su išli nekad po kinama i u anzhi machachkala haha

  4. Brt igraju po LŠ kojekakve Zvezde, Ludogoreci, Šerifi, Kluževi...Šklj klubovi koji nemaju nikakve španse, ništa ne predstavljaju, i uzimaju lovu od uefe za učešće. Zašto bi to neko gledao narednih još 20 godina, umesto da prigrli Arape i njihovu lovu?

  5. Ode i Seko Fofana u allah nassr jedan od ključnih igrača Lensa, izborio s njima drugo mesto i ligu šampiona, 28 godina u naponu snage, i ode čojk.
    Kako li sad neki Šmokljan u Jamusukrou pizdi na nekoj vukajliji Obale Bjelokosti ehhh brate moj crni razumem tvoj bol.

  6. Nije stvar u imenima nego u godinama u kojim idu. U cipiripi lige se išlo sa 34-35 u sumraku karijere. I Ruben Neveš, Lukaku i ekipa nisu baš neka šljb imena

  7. Al u tru fudbalske price mojne upadas pls

    pa kako će me nateraš da ne upadam brt

  8. Matori aj mozes da igras dodji u balon al da znas mos samo stojis na golu ne upadas u igru nema pametovanja okej

    Smo: pa kako će me nateraš da ne upadam brt

    Subota: debeli stoji na golu gleda fudbal kako se igra

  9. Pa dobro batke pusti si ti taj film slobodno ako će tako da ti bude lakše što niko neće da se igra s tobom, nema problena.
    Niko se nikad neće upeca

  10. Oke, možda će im trebati više od 50 godina

    https://youtu.be/5xB5MGd-Cuw

  11. ahhahahah koj klikbejt u naslovu ja gledam reko kako više od 50 godina ako narokali seltu 5:0
    kad ono međutim

  12. dobro jebiga kristina i broz i ostali glavni igrači zamenjeni na poluvreme pa onda crveni i tu je krenuo raspad.
    Dobro su držali rezultat do poluvremena.
    Protiv uvek neugodne trinaestoplasirane Selte u prošloj sezoni primere.

  13. dosta vise, debeo si i ne razumes se u fudbal

  14. loooolo true zonfic

    selta moze samo zvezdi da metne 5 kom btw

  15. ајде дај те арапске тимове у лш ионако лш нема смисла превише
    коњине ништа им није свето

  16. лепо реко анђус
    мајмунчина чеферин

  17. Uzevši u obzir da timovi iz Kazahstana igraju ligu šampiona a otprilike su na istoj udaljenosti od srca evrope kao i saudijci neka ih ko ih jebe daj kozojebe da se igramooo.
    Nije fer prema ostalim članicama azijske konfederacije ali jbg šta je tu je.

  18. Pa što su siromašni, majmuni

  19. нека скину тих 4 места по најјачим лигама почевши од енглеза мрш у лурац и шири на све у азији

Rekli o sajtu

"Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu)."

Skodin blog | 04. Septembar, 2010.