Фудбал

  1. Za mene to nije dovoljno za status top 3 goalkeepers gdje ga mnogi rado svrstavaju.

    Keylor Navas je npr podcjenjena golmančina eto da ne idemo dalje dovoljno je reći CECH. To je ono ko Mbappe i Haaland u startu se znalo da ce mbappe biti trofejniji jer ovaj s norveskom nece nista osvojiti nikad jbgyy

  2. E da sto se tice smoovih komentara vezano za golmane tu bukv moram pazim sta pisem jer smole na malom fudbalu igra na poziciji pajsad golmana true

  3. Jaskelainen > Bufon

  4. добро стручњаци јбт чојк се пензионисо у 45 години у парми која је његов клуб свакако један од последњих асова оног старог фудбала ео ибра се пензионисо недавно и то вам је то од старе гарде још меси и роналдо и не знам ко још

  5. Ma ne hejtujem ga nego nekako mi je pokupio slavu jer se nasao na pravom mjestu u pravo vrijeme, to mi je uvijek islo na kurac kod njega iako mi je italija mnogo draga fudbalska ekipa pa i on zajedno s njima

  6. Posle penzionisanja Zlatana Bufona i Hoakina sa sveckog 2002* ostaje aktivan još samo
    БАРТОЛОМЈУ ОГБЕЧЕ

  7. Tru blue legend djidji nema tu puno pametovanja

  8. Bufon vrhunski golman bio, jak u svakom aspektu - pozicioniranje, slobodnjaci, korneri, dobar na lopti, ispucavanje, pas...Sve. Jako pouzdan pre svega, stabilan, što uliva opasnu sigurnost u ove ispred njega. On, Kasiljas i Čeh su ti neki golmani koji jako retko greše, ne povredjuju se, konstantni su itd. Oliver Kan tata za sve njih i dalje.

  9. обожавам кад се овако раскењамо око фудбала <3

  10. A juce cela bratislava vikala borjan oleoleole majstor na putu da slovan uvede u ls

  11. Keylor Navas je npr podcjenjena golmančina

    +1

    Oblak je vrhunski golman, meni omiljen, ali ne igra ovaj moderni Gvardiola tip fudbala gde golman praktično igra neku vrstu beka, pa su Onana, Alison i ovaj iz Sitija ispred njega. Mada opasno me nervira to vraćanje lopte golmanu, nadam se da će grešiti što više u tome. I to je negde to, malo jako vrhunskih golmana sad imamo koji će biti ledjende. Onaj crnja iz Čelzija je maestralan, njega baš cenim.

  12. Ceniće ga i novi saigrači u Al Ahliju LOL

    Bufon vrhunski golman bio, jak u svakom aspektu - pozicioniranje, slobodnjaci, korneri, dobar na lopti, ispucavanje, pas

    to su vrline a mane linijaš i prosečan refleks, naravno vrline su prevagnule i imao je karijeru kakvu je imao ali opet kažem, za mene samo ono, adekvatan

  13. Crnja iz Milana > crnja iz Al Ahlija btw

  14. Dida bio bolji što se tiče refleksa i tih nekih legendarnijih odbrana, Toldo opasno skidao penale, ali Bufon bio kompletniji i standardno dobar. Abiati izgledao kao neka neuhranjena verzija Jap Stama...Sve same ledjende od golmana u Italiji tog vremena, mada opet, niko mi nije ni blizu Oli Kana, ni Nojer.

  15. Ochoa, pojavi se jednom u 4 godine da objasni neke stvari

  16. Šmajhel tata je na primer imao neke odbrane gde se zapitaš šta i kako

  17. Питање за аутора Шмокља, када мислите да отворите фудбалску страницу на ФБ или ИГ?

Rekli o sajtu

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.