Фудбал

  1. ne mogu da verujem da sam rekao da je bufon bio legenda i vi počeli da pišete kako su JASKELAINEN i KANIZARES bolji od njega msm dobro kapiram i da se sprdate malo ali ljudi ej bre alo

    i ja sam isto golman bio ako vam išta znači eto možete da ga duvate

  2. najbolji golman svih vremena je viktor van der sar poz

  3. nisam čak napisao ni legenda nego gospodin

  4. Tomas N'Kono > Žak Songo'o > Karlos Kameni > Onana

    kakva golmanska tradicija na koju im možemo samo pozavideti

  5. viktor van der

    Manuel fon der Jaskelainen

  6. Šta sve neću pročitati

  7. zadnji vezni

    mastermajnd plavokosi poni andjeoskog lika opcija

    aj dobro ako si gosa nekad i moz dodjes na pola nisu ti true ubijeni snovi

  8. sprdao se bata hezno siguran sam u to

  9. aj dobro ako si gosa nekad i moz dodjes na pola nisu ti true ubijeni snovi

    to je taj evridž pogled na fudbalsku igru 'hurr durr ako ne igram napred koji kurac uopšte igram' head ass

  10. Pa jbg tebra branis a zelis napred ne znam kako ti pomognem

  11. Klod Makelele tip zadnjeg veznog ili neko drugi?

  12. Gravesen tipa

    sprdao sam se ofc cara je postavio pitanje ironično na koje je odgovor očigledan naravno da bih samo golmana i mogao da igram

  13. Bukv spika se svodi na svi krenu igraju fudbal svi bi daju go, onda krece selekcija aj ti mali na beka, ti djembeli stani na go bukv taj rad

    Retke su situacije da neko sa golmana ili beka zavrsi na centraforu, prirodna selekcija be like:

    centarfor>centralni vezni>center bek>golman

    Ovo ne spori cinjenicu da je nekad golman pola tima al ako su ova tri odlicna golman bukv nema posla

  14. Cara™
    Bukv spika se svodi na svi krenu igraju fudbal svi bi daju go

    to možda vi konformisti

    https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/000/685/770/890.jpg

  15. Nije bilo ironicno jbt, pitao sam kada bi mogao da biras. Fazon da ofc full oces budes gosa al golica te malo dodirnes loptu eventualno das go izletis napred al kletva perucijeva je pregolema

  16. Mene bukv nista osim centarfora i desnog veznog krila, eventualno ofanzivnog veznog nista ne bi zadovoljilo. Bukv da treba budem bek ili golman, zadnji vezni ili tako neka smece pozicija nikad ne bi igro fudbal.

  17. Ese sećate onog rijalitija sa pokojnim Santračem na b92 valjda nmg se setim kako se zvao fazon prijavili se neki nebitni likovi haos da ih on trenira i te munje polovina blage veze nema smejanje

    Sećam se jednog masnog kosijanera kad reko da najviše voli da namesti go a ne da ga da lol i to
    Baš bila dobra zajebancija ta emisija od par epizoda možda ima na yt

  18. Sećam se jednog masnog kosijanera kad reko da najviše voli da namesti go a ne da ga da lol i to

    hahhahaha pojma nisam imo za ovu emisiju al poznato mi nesto to vrv ono nesto postani fudbaler

Rekli o sajtu

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.