Фудбал

  1. Haha pitaj smoleta cuces da su egal lolo

  2. Jebote Klaksvik sa farskih ostrva nakon što izbacio Ferencvaroš sad izbacio i prvaka švecke Haken, sledeći protivnik im je Molde zamisli Farani u ligi šampiona show

  3. Cara™
    Haha pitaj smoleta cuces da su egal lolo

    egal u direktnom uticaju na igru možda
    egal u sveukupnom uticaju na fudbal za široke narodne mase naravno da ne, ni blizu

  4. Kad ćemo na sketba šmoxx, ajde jedno okupljanje negdje da bacimo S K E T

  5. Ova spika za golmanisanje u amater sportu je neka druga dimenzija jbg, bukv iznenadjen sam da true picis na go na malom fudbalu, bukv znam golmane koji dodju na mali fudbal nema sanse stanu na go nes ih puskom naterati.

    ovo mi deluje kao lejm prozivka koja je sa upakovana u poduze i posire proseravanje sa prosle strane kao jel me lozis da to vozis matoreee auto star 22-god ili dal je moguce da nemas za aaaajfooon furas saomi, ono kao ne lozim te ali

  6. Jok bukv true dodgadjaji sa malih fudbala. Ok je naravno da bi ja igrao fudbala sa dobrim smoletom kad vec oce brani

    Lako je tako biti dobar frend, al aj stavi ga u spica sine moj

  7. Pliduuu
    Kad ćemo na sketba šmoxx, ajde jedno okupljanje negdje da bacimo S K E T

    b i ћ e
    i
    ћ
    e

  8. Dobro mali fudbal je uglavnom sprdnja, mislim ko kako i gde igra..Od kad igram mali fudbal u 9/10 termina dolaze likovi koji dodju sa namerom u veliki grad da brane sa sve rukavicama i dugim rukavima na +40, ni ne postavlja se pitanje oce li ici u "spica na malom fudbalu" dakle u gotovo nepostojecu poziciju.

    Sad ti vrv pricas o nekom random okupljanju ortaka iz poljoprivredne zadruge gde onaj najjaci ili najbezobrazniji stane napred i zamislja da je Birhof ili Tore andre flo, stavi ruke na bok ili stomak i nece da se vrati preko pola i psuje da mu se dobaci lopta, to je nesto drugo..

  9. Bukv ne znam sta se kenja oko toga spec vaznosti golmana, jbt bukv tuca umal izbije svaki put ko ce na golu stoji nece niko ko na robiju da ga saljes

  10. Bez sitnih prozivki na racun smoklje, decko je neuvredljiv, svaki perfidni poke je kao da hobitskom praćkom gađaš nazgule

  11. ne idem na takve termine, da moram da imam u malom mozgu dal cu da stanem da branim ne bih ni krenuo na termin no bi ostao da kucam komitove dok u pozadini roka neki lagani bosko vujacic

  12. Hahaha ne, bukv pricam o amater igracima 11 na 11 koji odu zimi u balon

  13. 11 na 11 u balonu? jel su vama baloni gore ko marakana xd

  14. Ee skauz podcjenjujes prostranost vojvodine

  15. ne idem na takve termine, da moram da imam u malom mozgu dal cu da stanem da branim ne bih ni krenuo na termin

    Ovo bukv u smoovom kontekstu be like e matori danas igras napad ja cu te pokrijem nema frke

    Smole be like: oce neko na basket...

  16. Ee skauz podcjenjujes prostranost vojvodine

    pa to, vamo tacno moras izmedju 2 stijene da zapnes sator da se max ugura 7+1, ovi gore pokrili 20% povrsine plodne zemlje sa balonima gde cara kampuje u napadu i psuje na random golmana sto nije odbranio penal. Razbacuju se

  17. Hahahha skauz ekipa sa fudbala na travi zimi u balonu dingospowi hahha 11vs11 balon looool bukv nisam siguran da ne zajebavas

  18. Smole be like: oce neko na basket...

    Buduci jokara -> shmokara

  19. Hahahha skauz ekipa sa fudbala na travi zimi u balonu dingospowi hahha 11vs11 balon looool bukv nisam siguran da ne zajebavas

    Looool lozim te igramo 17 na 17 imamo 2 golmana xd

    Pa ne znam,, ogromno je to, zna se za sta se prave baloni za fudbal- futsal, 5v5, kao na turnirima klasika, imas one malo vece za 7+1 ali ne postoje ozbiljan takmicenja u tom sistemu. Ma razbacujete se, tacno bi vas ugri mogli malo opet pod svoje

  20. Oo cini mi se da smo ima pajsad branitelja

Rekli o sajtu

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.