Фудбал

  1. Bukv 4+1(nerado na golu)

  2. Nerado ali stanes na go znaci aaahaha loooool nooob

    Cara - shmo za sirotinju

  3. Aj fala bogu smo moze oladi golmanska jajca nasao branitelja

    Nerado ali stanes na go znaci aaahaha loooool nooob

    ofc, kaes torima bio si top resili smo i taj problem sl sub 20h vidimo se, dobar neki lik sunce ti ne brani bogznasta al dobar coek

  4. pa nasao je, tebe xdd ti branis, ne rado al branis. sigurno stanes bar 2x po 10min da uhvatis zrak fakat eeeh

  5. Uuuuu sad se otvara opcija gde se ogleda karakter:

    1: vrati se na go oladi 5 min nastavi sa igrom stace drugi hotul na liniji ubrzo
    2: izmena

    Cara: 2

  6. E moj smole, lako je tebi kada te brane svako malo. Sad znas kako je drugim forumasima kada ja bacim svoj stit i krvarim pred hotulima

  7. uuu koje kurčenje vi kad se skupite ima i izmene

    ovde jedva mož se skupimo da uopšte bude fudbal

    bukv hotuli neće sa kinezima da lopataju true

  8. Opcija 3 lvl max govno:
    3. Zovite kad nadjete 2 golmana do tad se ne dizem. Respekt za ta dva coveka btw xd

    Respekt i za ljude koji nerado stanu na gol neas ti tu sta pametnom dosta.

    E btw ne znam jel neko vec pisao, vide li sto Marcelo slomi nogu onom coeku na prijateljskoj :/

  9. vide li sto Marcelo slomi nogu onom coeku na prijateljskoj

    ja nisam smeo da pustim klip vido sam na redit kako kmeče po komentarima 'ovo je najgora povreda ikada ne gledajte blablabla'

    el stvarno tolko gadno

  10. Skauz bi lajk: moj smole je golman

    Isto nisam smeo pustim, video komet sad nek mu daje platu do 40e god pametnom dosta sjebo karijeru coeku

  11. Karera*, nema ije i je u srpskom

  12. Zas sam ovo napisao nez lolo najjaci true bukv

  13. Gadno je.. ja sam pogledao jer je bilo bukv pogledajte VIDEO i majmun klikne.

    Sad dal je najgora ikad ne znam bas, sve lake povrede lice jedna na drugu svaka uzasna povreda je uzasna na svoj nacin.

  14. Bukv kad odgledam te neke videe imam osecaj da sam doziveo frakturu licno. Jbt ne znam sta trebalo to ovo marselu fazon kao slucajno mu izlomio nogu sry brate

    Jbg dole je drugacije, ko kad gledas r plate i boku nista bez 5-6 kung fu poteza

  15. Imate dovoljno godina da ste se nagledali povreda fudbalskih ne znam sta kmecite sad tu bukv kmecite kao hotuli na temi.

  16. Bukv ide obrnuto proporcionalno

  17. Bukv kad odgledam te neke videe imam osecaj da sam doziveo frakturu licno

    isto bukv true

    daj neko poređenje skauz el gore nego ono kad djibril sise skršio nogu ili kad albert nadj skrljao bastu

  18. виктор ван дер сар хахахаха ово је назив у стилу живиног БЕЈБЛ

  19. кад би био про фузбалер био би марадона

Rekli o sajtu

"Ovo je prejako!"

Banja Luka Forum | 21. April 2007.