Фудбал

  1. Radovan Pankov priveden od strane holandske policije LOL

  2. izgleda on i još jedan igrač Legije napali redara posle tekme protiv AZa

  3. I predcednik kluba dobio po glavi. I jos neki. Stoka holandezi

  4. КУЛТУРНА ЕУРОПА

  5. U hag maiki mu ga naviklo to nenormalno

  6. Šta je bre ovo koje pičke materine kurac na areni umesto da daju luton totenhem uživo oni pustili snimak fulam čelsi od ponedeljka KOGA DA ZOVEM KOME DA SE NAJEBEM KEVE GDE JA ŽIVIM JAOOOO

  7. videli ovaj post pa se usrali i brže bolje se uključili u prenos

    FEAR ME

  8. Udrogirani bavarci ruku pod ruku s uefa mafiu

    Kao nešto var gledao kod ovog drugog gola i sve bilo regularno, Muler najlaganije srušio odbrambenog rukama
    Mrš bando

    Karma se to zove, druže, jer ne ceniš lepote futbala

  9. stići će i tebe karma kvislinže jebem li te u nos

  10. Pogba što se tiče fudbala ripčina ledjendo. Jel može Šmoklja brat da me poduči, šta je još Pogbić dobro uradio sem svetskog, evropskog (i tu je bio dobar) i jedne ili dve dobre sezone u Juventusu? Jel bilo još šta vredno pomena? Meni kul kako je čovek bukvalno prodao talenat, pokazao šta je imao kad je moralo, uzeo lovu i ćao. Dopadljiv mi momak doduše, i jako dobar fudbaler bio kad je teo.

  11. ма ти црњци су психички слаби због прошлости зато је успео да се уфура само са пар добрих сезона

  12. сахранио га јунајтед мсм тај долазак други у клуб наравно и он иде у категорију са улице не заборављају

  13. Pa ne znam, uzeo je kup uefa mislim, par nekih tamošnjih pepsi kupova i bio krajnje preplaćen, bio čak tipa veća zvezda od Debrujnea. Privatno mislim da se podžapao sa burazerom i možda ostatkom familije, nešto baš gadno bilo u vezi para.

  14. Узео је све у италији пар пута и са манчестером неки куп и ЛЕ и свецко супер и играо је добро тих пар сезона ал човек је цигањ као што се види и нестабилан је и размажен важно да се шиша сваке 2 недеље дебило и нек је порпо баш ми жао ео плачем сваки пут
    а то што је узимо титуле не значи да је био добар нпр серхи роберто има 20 титула са барсом ко је бре тај измишљен играч

  15. нпр серхи роберто има 20 титула са барсом ко је бре тај измишљен играч

    hahhahah 350+ nastupa za čmarselonu i trenutni kapiten put some respek

  16. дајте ми 1 серхи роберта и 10 балвана и освојићу ЛШ

  17. Štto se tiče Pogbe šteta je za nas smrtnike koji volimo fudbal, jer je imao svaki mogući potencijal da od sebe napravi top 5 igrača sredine svih vremena i bude prava legenda. Realno nije ostvario ni 20% od onog što je mogao.

  18. Пај сад, фудбал са две лопте на терену?

  19. Pogba, meni asocijacija na one polunebulozne frizure, znači sine ako će igraš za moj klub za platu od 350k evra nedeljno, nema fazani na glavu, samo nula kec ili uredno kratko podšišan ko Rašford, eventualno duga kosa u rep ako ti ćef ala Endi Kerol
    Pajaci jebeni

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.