Фудбал

  1. Junajted će pobedi na kraju izgleda haha dva gola MekTomineja za 3 minuta oba u 90+

  2. евертон ман утд и челси добили крај је близу

  3. јебени кол палмер доминира ало американац де су ти прескупа појачања у виду црнаца

  4. šta ovo bila neka stravična povreda na tekmi fulam šefild ajde vi kuronje alfa mužjaci što volite da gledate te gore snimke odgledajte i prenesite utiske

    https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1727oxb/fulham_0_0_sheffield_united_basham_horror_injury/

  5. наравно не могу да приступим јер немам налог на јебеном РЕДИТУ

  6. Kabal
    Junajted će pobedi na kraju izgleda haha dva gola MekTomineja za 3 minuta oba u 90+

    šta znači Megvajer klasa igrač jebiga, štoper a asistira, kakav kurac Varan gušter jebeni

  7. Сломљена нога мало изнад глежња, тако делује. Без контакта, само се скршила у додиру са земљом.

  8. Puče mu noga ko štapić kevemi

  9. srpski falkao starter za milan veseli se srbski rode

  10. Ma ne želim da gledam to bolesnici

  11. dajte video da se može gledati, neću da registrujem redit nalog da bih mogao da odgledam.

  12. a nema jebiga obično i ti redit retardi okače hajlajte na nekim levim sajtovima

    šta radi ovaj menjon za milan jebote kolenom u rebra ako nije polomio ovom chamugi ključnu kost nek se raduje

    a napravili svih 5 izmena mora Žiru da stane na gol LOL

  13. Ma nista specijalno mesni, trci lik, krene ubaciti sa desne strane i u tom momentu puca noga malo iznad gležnja, iznenada baš

  14. I kako padne dole na pod i prevrće se, vidi se da mu je okrenuto stopalo u kontra smjeru ali decko manje kuka nego neymar kad simulira

  15. ništa strašno, iskusio sam i ja jednom fenomen kada se skroz iskrene deo tela pa sam ustao sjebane ruke i otišao, samo nejmar jede govna tako i baca se zbog publiciteta i zato što misli da epski troluje i manipuliše narod valjda.

  16. Jbt Arsenal Siti postalo na momente bukvalno negledljivo, uzmu loptu u odbranu, stanu i gledaju, ovi ne kreću napred, ovi ih ne napadaju - ko šah da igraju.

  17. Biće PL konačno zanimljiva

  18. ученик већи од учитеља
    само немој тотекем шампијон

  19. može totenhem hotSPUA gotivni su sad sa ovim fatsonom kao trenerom i bez kejnare

    vraća me u neke stare dane Pol Robinson, Ledli King, Majkl Doson, Paskal Čimbonda, Li Jung Pjo, Edgar Davids, Deni Marfi, Džermejn Dženas, Džermejn Defo, Robi Kin, Dimitar Berbatov ehh

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.