Prijava

Drugi žuti može direktan se svira

gosa isao na loptu rukama nije smeo, el nije ovo neka varijanta indirekt udarca po nekim ranijim pravilima al obzirom da zavrsilo golom nema potrebe za tako necim ne znam dal su smislili neka nova gej pravila za ovakve stvari

sad gleam ponovo, obj ovo je vec kriticna situacija nije isao cisto na povratnu loptu, pretpostavka je mogla biti da ce protivnik ranije doci do lopte pa je isao na intervenciju moj golmemane

srdačan sporcki pozdrav jebaču i ostalim bavarskim narkomančinama iz frankfurta na majci

E moj ti mančestere xD

Taj klub je zadnjih 10 godina potrošio na igrače više nego Siti čoveče.

опуштено само 3 бода разлике од Бајера не може Бајер ваљда да вија титулу и да се не оклизне бар 3 пута до краја сезоне
А манчеста хахахахахахахаха

more ima da vija i da je dovija neće ta bavarska hormonska hegemonija doveka

ма оће мора знаш ти шта је прекин низа од 10 титула заредом ејјј па види де си био пре 10 година а где сад то је део историје нек освоје још једном

pa kaze
ona me je aston vila arsenal je otkinula

samo da izdrze jos 10tak min

Mislio sam da je teško biti ljubitelj pravog fudbala danas…

Ali onda sam video da su dva najpičkastija engleska kluba izgubila, što je fino

Гуд ебенинг
Астон ВИла већи клуб од Арсенала и до јуче од Ситија ту су где припадају у топ 5 и нек се боре за титулу

Brate meni je ovaj čovek leđenda bukvalno, ne znam da li bih gledao uopšte fudbal da nije njega

https://www.youtube.com/watch?v=-22CluCCUFI

emeri je taj sraf koji fali u zvezdinoj masineriji, od bukarija pravi hoakina a od kange xavija, terzicu reaguj, pare nisu problem

ni liga evrope LOL

Šta je Zule skinuo Embapeu sa gol linije, nestvarno.

Imamo najgori tim u LŠ, najgori tim u LE i najgori tim u LK, od mogućih 54 osvojili ukupno DVA boda