Фудбал

  1. може арсенал до титуле ако ситија оптуже за 115 кршења ффп и избаце их у аматерску лигу

  2. nemodz gledam premier ligu ne znam imal sta dosadnije

    pre bi svabe gledao

  3. италија је добра..

  4. obj sad od ovog novog formata ls ne moras vise ni pratis nacionalna prvenstva ajos je tu i liga jevrope na isti sablon i ona konferencija

  5. Meni premier liga najzanimljivija.

  6. bila kul tamo dok je ser aleks radio posao ovi petro dolari nisu nikom zabavni

  7. некад челси и јунајтед сад арсенал и сити

  8. Taj celzi sa abramovicem i drogbom bio timcina i makeleleom

  9. челси генерално са абрамовићем и мурињом и контеом е знаш кад ће сад бити шампиони па никад

  10. Rodri se skrljao do kraja sezone i neće igrati, Debrujne takođe vuče neke povrede, tako da sasvim moguće. Ne razumem zašto Arsenal forsira i dalje taj neki budž sa Havercom al dobro ajde, valda Arteta zna šta radi. Mogao bi i Liverpul da uzme ligu, dobri su.

  11. Liverpul je svakako u ozbiljnoj trci za titulu.
    A, Arteta ima potencijal da postane top 3 selektora ikada i to mislim neironično.

  12. Liverpul će onaj poraz od notingema kući da košta mnogo na kraju

  13. A možda i Nunjez krene da pakuje golove redovno, šta znaš. To bi bilo skroz ok da napabirči jedno 25 komada do kraja sezone, teško naravno, mada ima predispozicije za tako nešto.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.