Фудбал

  1. ''Brani gospodin Rajković''

  2. Jel to aca ubacio malo pošalice iz maratonaca?

  3. al je orosio teren jbt

  4. podeljenih sam osecanja jebaji ga

    volim sto smo ih konacno dobili a sa druge strane drugosrb i autosovinista u meni zali sto nismo pukli jer vucela u publici a picxi je govno

  5. вучела донио срећу као ономад борхан тадићи у финалу дејвис купа
    победа ко победа све је ишло како треба зачар гол наш штета што није било 3 0
    са друге стране ова лига нација небитно такмичење по мени

  6. sace i rade pojesti govno kenjo na poluvremenu da ovom igrom necemo nikad nikog dobiti lol

  7. па нек поједе елем
    погледајте рекламу коју је јокић снимио за клаџу усраћете се

  8. u brate ne gledam jokarine reklame od kad sam video kako se smoleman razocmarijo u joxa

  9. нема на јт јбг кринџара тешка

  10. decko je new age debil do juce cepo burek jok preko noci posto dingospow

  11. jedino ga vadi ta prica sa konjima i to je vrv neka fejkara

  12. al je rade izeo govna za sve pare nema veze de igras koja liga bitna je volja lol

  13. Au Caro, pa gde udari u Burek? To i jeste jelo dingospowa, samo što stranci ne znaju za njega.
    Što se tiče utakmice, čak i ovakav čemerni Šiptarland je mogao 3 komada da nam uvali. Igrali su kao u nekoj igrici: ajd ja sad napadam 10min, pa posle ćeš ti... Mi smo imali sreću, oni nisu i to je to. Mnogo ja sve to sporo.
    Luka Jović, i u Bajeru je imao 2/5 realizaciju tih '1:1' šansi.
    Firer u publici očekivao sam da dovede velikog prijatelja Erdogana, kad je već bio do prekjuče tu. Imao je za kog da navija.

  14. Nije falkao igrao za bajer nikad, bio je u ajntraht ubitačan kvartet sa kostićem rebićem i
    G A Ć I N O M
    A
    Ć
    I
    N
    O
    M

    Onače ovi švajcarci su tako pičkarski odigrali i padali posle svakog duela kao da su neki latinoamerikanci, ni onaj penal nije trebalo da bude penal, ali zato onaj drugi kad đankarlo fizikela spotako onog crnca jeste tako da sve se na kraju izbalansiralo.

  15. Đankarlo karate kid kineski zid.
    Gledao par puta taj potez, malo mi prkosi logici al ae, mlad dečko, dobar na FM.

  16. posvađan malo s mozak izgleda i protiv španaca imao onaj negative iq potez kad im dodao u peterac i napravio im stopostotnu šansu sreća pa i oni bili zbunjeni rekli šta radi ovaj lik jebote pa se ukopali i nisu dali zgoditak

  17. хахха БАЈЕР

  18. пепси има испаде ко тоза мијаиловић тај мисли да је тито још увек жив

  19. Stvarno sam mislio da je Bajer bio.. znam neki švapski klub sa crno-crvenim dresovima.
    Kako god, poenta je bila da se tamo nadavao golova, ali onaj ko nije gledao te utakmice ne zna šta je ovaj sve promašivao.
    Krivo mi čak malo za dečka. 'Oće ga lopta, ali on nije za nju jednostavno.
    Ovaj mali iz Zvezde ima momenat da uspe (i dobar je i medijski ga budže). Pitanje je samo da li ima dovoljno mozga da istrpi svu tu pažnju i da se fokusira na igru, ili će kao i mnogo srpski Mesiji i Ronalda da bude alat za dodavanj (čak) 5m evra na gazdin račun.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.