Prijava

Дабогда умро арсенал

Brate ko tri sata utakmica da je trajala :D

Тешко смарање једино ово пред крај као јуриш страх и то, хапоел и реал једини испоштовали данас.

atletiko usao pickarski u tekmu kao da je neki balkansku klub u plejofu za ulazak u neko evropcko takmicenje

zguzice bajern ove 3 0 glat

Па не знам баш

Малер компани са овим лежерним стајлингом треба бити отоуштен вечерас кад испадне, елем, псж осваја и арсенал ће бити интер миланован у финалу хехд

F-f-f-fristajla. Eto trenera crnca. Jeste da nije vantablek niga, takvi nikad neće ni prismrditi treneru, ali ni ovako ne valja.

A Simeone, da je osvojio LŠ, bio bi upamćen kao legenda nad legendama međ navijačima. Ovako, upumpane silne parusine, a osvojio ligu jednoč, meščini. Pogledati koliko je Atletiko trošio na pojačanja u poređenju sa Realom i Barsom, iznenadićete se.

Погледали смо, исто тако их је он подиго, донео 8 трофеја за 15ак година, а и нема среће, нон стоп игра против најјачих, за разлику од арсенала рецимо у овој сезони лш.

За мене и јесте легенда, он игра и у шпанији де су реал и барса и де су до јуче играли меси и роналдо, па не може рођаци, то вам је што вам је.

Pa igraju i drugi, to mu ga i dođe poenta LŠ. A ovi drugi trofeji, to je i Sevilja uzimala. Kažem, jeste napravio dosta toga i malo pomrsio račune Barsi i Realu, ali opet nekako, ono sinoć mu se posralo u mandat, otići će sad vjerovatno.

Неће отићи, севиља је освојила курац и курац су од клуба историјски гледано, нек испадну из лиге, и немој да ми рејџбејтујеш ту вуче.

И поента ЛШ му не дође да играју и ДРУГИ, већ да играју шампиони лига, а не 7 тимова из енглеске и 5 из њемачке, јер то је лига шампиона а не лига првих пет екипа.

Бајерн овом игром не може да добије ни бегаљицу

njemac je njemac a igra se 90 min

Profesorice...

https://www.youtube.com/watch?v=tRBtVmRGyPU

Jebem ja malo ovo truplo od Vukajlije, ostalo par redovnih mušterija, i to živopisnih, k'o u nekoj seoskoj kafani alkosi. Nije bogzna kako isplativo praviti profil. Da se nekako malo defibrilatoriše, i nekako bi valjalo. Ali kad na srpskom govnetu od interneta ima tačno 0 adekvatnih mjesta za hengaut, što bi rekao naš narod.

Па има редит?!

nemodž čoek na redit tamo teoritičari zavjere nemaju prođe samo mejnstriamra