Ma sitijev multi club sistem CFG, slali tamo mlade da nabijaju minutazu i razvijaju se fudbalski ali imali su i nekog uspjeha nea sta
Па ко челси са оним холандезима.
Ајде вест хем ајде њвертон бре
Ок, волфсбург испао из лиге.
Nije slučajno ovaj kape verde na svetskom izgleda hahaha
Са овим ширењем ће и сан марино завршити на СП. Ипак ови одиграше пријатељску, небитно скроз.
pametan paunovic preuzeo u pravom momentu tako se to radi
na snimku je samo jedna debela osoba
Краљ
Влахо оде из јувеа за џ
Е да, слот отказ у ливерпулу, замена ираола, чудно јер коко се сећам негде на сред сезоне су рекли да ће остати тренер, ал добро.
Lep prvenac đankarla kandutija
Хахаха, добро пријатељска блејање, мени је нејасно што играју уопште ове пријатељске репрезентативне, дај пусти их на одмор видиш да стоје на терену
Pa repka uzima pare, mi šaljemo neki polu B tim i služimo za lagani sparing ovima što se kvalifikovali
Ааа полакомили се хаха
a stankelin sin ovaj goša lol
Ма гомила рендом јангстера од којих ће петорица играти за репку кад буде састављање, чекамо прави састав тамо кад почне сезона да играју праве текме
Ovo je golmanov gol 100%. Debil neće da se baci na loptu nego je gleda kako prolazi pored njega.
100 посто си у праву
Отуд савињо у ситији, ма мислим добро су играли ону сезону са довбиком и савињом и још неким, ал слаба вајда