Prijava

E hvala ti ko bratu! Ma živ bio 100 godina! Je li ti tako i kući rušiš sneška?

Pa bem mu mater što ga turiše uRazno? Zar to nije TV emisija?

Najjacu foru su napravili kad su resili da javnosti predstave Stiga, ulazi lik, seda, skida kacigu, a ispod kacige Mihael Sumaher! Ja sam se iskidao kad je Dzeremi pravio od mercedesa dnevnu sobu, a dobre su i epizode kad igraju fudbal automobilima, ili ona sa neunistivom tojotom...

Aj kad ste već razvili razgovor da ne prelazimo na staru temu lololo
Jedan od najjačih momenata je kad Džejms genije staje na sajlu kojom vuku valjda njegov auto iz peska u specijalu o Bliskom istoku, kako je čovek tresnuo o zemlju lololo

A do jaja je kad prave onu reklamu za VW Scirocco.
I onaj auto na elektricni pogon.

Epizoda, kada idu kroz Južnu ameriku džipovima, Tojotom, Suzukijem i naravno Rejndžom, je najjača ubedljivo!

Da, kada piju Vijagru zbog nekog njenog uticaja na pluća ili tako nešto lololo
Ili kada Džejms prilazi Arktičkom Tojotom koja u stvari nije Arktička vulkanu na Islandu. POBEDA!

A kad ih oni americki brdjani gadjaju kamenjem?

Dada, kacu hteli da ih biju zbog natpisa na kolima!111
Ili kad su radili neki test u Americi (ne sećam se koji tačno, više njih ima) pa kad su vežbali drajv-baj pucnjavu, a Džeremi imao Mercedes SLS AMG sa onim letećim vratima i samo ih otvorio i pucao kroz njih lololo

Ludaci su prošli kamionom kroz zid od cigala brzinom od 90 na sat. Mislim da je glavati klarkson u pitanju. Ma toliko dobrih momenata ima da to nije normalno, likovi su išli sa tri izdrkana terenca kroz amazoniju, planinčuge i peščane dine. vožnja motorima kroz vijetnam pobedila.

Ludaci su prošli kamionom kroz zid od cigala brzinom od 90 na sat. Mislim da je glavati klarkson u pitanju. Ma toliko dobrih momenata ima da to nije normalno, likovi su išli sa tri izdrkana terenca kroz amazoniju, planinčuge i peščane dine. vožnja motorima kroz vijetnam pobedila.

Svi uzeli berete, a Jeremy M4A1!
CAR!

Ili kad su zajebavali Jamesa sto je uzeo neki ferari, a od tog modela su se vec 10 auta upalila.
Pa kacu uzeli solje i majce sa slikama izgorenih ferarija.

Sa onim Robin sranjima na 3 točka je takođe bilo dojajno, kad su se prevrtali 5 puta na 10 sekundi :D

Ludaci su prošli kamionom kroz zid od cigala brzinom od 90 na sat. Mislim da je glavati klarkson u pitanju. Ma toliko dobrih momenata ima da to nije normalno, likovi su išli sa tri izdrkana terenca kroz amazoniju, planinčuge i peščane dine. vožnja motorima kroz vijetnam pobedila.

onim cvrenim.
DE ono kamion, ono je neki polu tenk jbt..
Stavili su c4 ispod njega, samo m use guma izbusila..
A ta guma se namesti sama od sebe.

Dzelo buraz.
http://www.youtube.com/watch?v=QQh56geU0X8&feature=player_embedded

A inace ovaj relliant robin..
Moze da se vozi sa A kategorijom.
Posto je B za vozila na 4 tocka.

A što su zajebavali gradonačelnika Londona za one baseve i napravili trku?

Sale mislim da je kurator mislio na epizodu u kojoj su radili kamiondžijski test, kad su ih i ukrašavali i svašta, tad su radili test izdržljivosti kamiona, Džejms je prošao kroz kuću, Ričard kroz one balone sa vodom a Klarkson kroz zid od cigala. I sjebao kuk lololo

A nisam vido to.
Ima negde da se skine prevod za SVE sezone?

http://www.youtube.com/watch?v=XkE029a8bys
To je ta epizoda, pogledaj je celu jebeno je do jaja

Jel čito neko klarksonovu knjigu? Ja trenutno čitam i cepam se.